Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akart köszönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart köszönni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasi akinek tetszem de semmi több,nekem van párom,ismerik egymást egy városban laknak,soha nem beszéltek.Erre tegnap buliban odajött a mi társaságunkhoz és mindenkivel lekezelt kivéve a párommal nem.Ezt a pultól figyeltem,és még párom szóvá is tette nekem.Mi fene baja van a pasinak?Miért haragszik rá?Fiúk ti ezt miért teszitek?
2011. jún. 11. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami gondja lehet a pároddal neki, amiről nem tudsz. Egyébként érthetetlen lenne.
2011. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem beszélnek egyáltalán.
2011. jún. 11. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd a pasi. és utálja a barátod, mert olyan szerencsés, hogy veled lehet, nem úgy, mint ő. ennyi a történet.
2011. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!