Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele estem volna?

Figyelt kérdés
Attól félek, bele estem egy másik srácba. Akivel együtt vagyok, egyszerűen úgy bánik velem mint ha szószerint istennő lennék. Nem papucs. Eszméletlenül szeret. Én is őt, de néha sok belőle. Szakközepesbe járok... Év eleje óta, furcsán néz rám egy srác. Nem bírtam tovább, és megkérdeztem... Miért!? Azt mondta mert nagyon szép a szemem, és ha összefutunk, nem bírja nem nézni. Én ettől zavarba is jövök.. Néha már-már többet is gondolok rá. Nem akarom elveszteni a barátom. Túl nagy kincs nekem. De most akkor bele estem a sulitársamba??? Ha igen, hogy verhetném ki a fejemből?
2012. febr. 12. 16:52
 1/6 mus musculus ***** válasza:
Nem hinném, egyszerűen csak ráuntál a mostani barátodra.
2012. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor mért gondolok ennyit a sulitársamra? Tényleg nem akarok beleesni. De a barátomat viszont lehet, hogy unom. Mit tudnék tenni ellene?
2012. febr. 12. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha unod, akkoe ez eután sem lesz jobb. A másik edig felkeltette az érdeklődésed. Természetes, hogy amiután bevalotta, hogy tetszel neki, akkor többet gondolsz rá.
2012. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék szemét lenni. Nem akarok szakítani. Ki akarom verni a srácot a fejemből... Csak hát hétköznap több ször is látom...
2012. febr. 12. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha felmerült benned a kérdés, hogy unod a barátod, akkor inkább szakíts vele most, mert minél tovább húzod, annál rosszabb lesz!
2012. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, lehet hogy a másik srác iránt ez csak egy fellángolás... :/
2012. febr. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!