Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszünk egymásnak, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszünk egymásnak, de még nem jártunk és én már megbántottam. Nagyon bele estem. Szerintetek lehet ebből még kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgettünk már, ki is derült h tetszem neki és fel is mertem venni MSN-re, beszélgettünk jó párszor MSN-en is és egyszer megmertem neki MSN-en írni h tetszik és mi lenne ha járnánk. Erre ő azt válaszolta h tetszek neki de nem akar velem járni egyelőre. Ennyi volt az indoklása. Ez nekem nagyon rosszul esett h így reagált és elkezdtem vele "bunkózni", mert nem értettem h ha tetszem neki akkor mért nem jár velem, de megbántam már és bocsánatot kértem tőle, meg is bocsájtott, de azóta már nem olyan, mint régen. Nem is nagyon beszélünk, de ha meg elmegyünk egymás mellett, akkor meg úgy meg néz és látszik rajta h tetszem neki és oda van! Szerintetek ebből lesz még valami? Vagy mire vár mit akar? Vagy csak szórakozik? Borzasztóan szeretem, oda vagyok érte! Kérlek segítsetek nekem!!!

18/L


2011. jan. 24. 19:42
 1/6 lavieenrose ***** válasza:
van olyan h tetszik a másik ember...mégsem kész 1 új kapcsolatra. lehet h az utolsó nagyon megviselte és még várni akar. akármi lehet. az is lehet h te ijesztetted meg h elmondtad neki h tetszik neked. szerintem várj még, beszélgess vele...stb és idővel kiderül mi van..ha pár hónapon belül semmi nem változik..hagyd:)
2011. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még neki barátnője, lehet ez a baj? Fél egy kapcsolattól? Nem nagyon merek már vele beszélgetést kezdeményezni, mert félek h tolakodásnak venné. Vagy lehet még nem tapasztalt és nem mer kapcsolatba kezdeni? De meddig akar akkor várni??
2011. jan. 24. 20:00
 3/6 lavieenrose ***** válasza:
Akár lehet az is baj h nem volt neki még senki..bár nemhiszem...nem akarlak elkeseríteni sem. de az is lehet h nem tetszel neki eléggé :S ha ráírsz és beszéltek milyen a "hangvétele"? közömbös vagy érződik h tetszel neki? vagy mondjuk érződik h csak udvariasságból válaszol? ebből azért le lehet szűrni 1smást.
2011. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ezt miért nem lehetett élőben megbeszélni?
2011. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régen érződött a hangján is h oda van, de amióta volt az a kavar köztünk, azóta már csak az arcán látszik pl: ahogy rám néz, végig néz rajtam stb, de semmi kedvesség a hangjából, úgy beszél velem, mint mással, de látszik h kavarog benne valami érzés irántam, mert úgy meg néz mindig meg ilyenek csak nem tudom ezt mire véljem.
2011. jan. 25. 17:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltünk élőbe, de azt csak MSN-en mertem neki megírni h járjunk, miután kiderült h tetszem neki és biztos voltam magamban h akkor igent mondd, de sajnos tévedtem. :(
2011. jan. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!