Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell smárolni?! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell smárolni?! Mit kezdjek a nyelvemmel?

Figyelt kérdés

én még csak 15 éves vagyok és a suli stréberét megkérdtem hogy majd smároljunk.. mert igazán mást nem is tudtam megkérni. én még 'szájszűz' vagyok.. és nagyon ciki. .

lécci segitsetek!


2012. febr. 12. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
vágd ki a nyeleved
2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyelved * :D
2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már olyannal csináld először aki nem is tetszik... akkor már kérj engem! :D


De most komolyan, úgy akárhogy csinálod, nem leszel elégedett, és szar emlék lesz.

2012. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igazad van..!

de mit kell csinálni a nyelvemmel.. vagyis olyan tanácstalan vagyok. hogyan mozgassam vagy ez hogy megy? :(

2012. febr. 12. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

közelítessz. és amikor már csak 10 centi van akkor...

HIRTELENFELUGRASSZ ÉS 1 RKOOO!

2012. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
kend be pirosarannyal :)
2012. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Detro ***** válasza:

19:26

Befostam! XD

2012. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök.;-)
2012. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is butasagnak tartom, hogy csak azert akarsz valakivel csokolozni, hogy megtörtenjen mar, ugy, hogy nem is tetszik az illetö. Mondjuk en sem eletem szerelmevel csokoloztam elöször, de legalabb jol nezett ki a srac. Es 15 evesen semmiröl nem kestel meg le.

De mivel nem ezt kerdezted... Ra fogsz majd jönni magadtol, mit csinalj a nyelveddel, ez nem olyan, amire fel lehet keszülni, vagy amit elmeletben be lehet gyakorolni. Csak ugy körözöl vagy mit csinalsz, hidd el, menni fog. Es meg aggodnod sem kell, hiszen ha nem megy elsöre, gyakorolhatjatok, amig jo nem lesz. Hiszen szivessegböl csinalja a pasi, nem kell felned, hogy emiatt pattint almaid ferfija.

2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gondolkozásod, az észjárásod a ciki. Ne olyannal smárolj először, aki iránt semmit nem érzel, mert később nagyobb megfogod bánni, arról nem is beszélve, hogy közel nem lesz olyan jó, mintha szerelemből csókolóznál valakivel.

Amúgy kéretik csókolózásnak hívni, a másik pedig, hogy ez ösztönösen jön...

2012. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!