Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti baratkoztok csak ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti baratkoztok csak ugy egy olyan csajjal jobban akitol nem akartok semmi komolyabbat?

Figyelt kérdés
Nallam az a helyet h egyik baratommal nagyon jo kapcsolatba keveredtem, nagyon sok mindend megbeszelunk es mondta is h masnak meg sosem mondott el ennyi mindent, viszont ugy tudtam h egy masik csaj tetszik neki, tehat most lehetseges h tenyleg csak baratibol kozeledjen?
2012. febr. 12. 20:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A kerdesedre a valasz lemarad bocs : igen nekem nagyon tetszik ,es szerintem ezt tudja,ezert kovetkeztetek arra h talan nem barai kozeledes, de mikor eszembejut h ugytudom h tetszik neki egy masik csaj akkor elbizonytalanodok
2012. febr. 12. 20:44
 12/19 anonim ***** válasza:

honnan tudod,h tetszik neki más?

kitől hallottad?

lehet csak félreérted!

sztem vágj bele,a kapcsolatba ,nem tudod,mit veszíthetsz

2012. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyszer o is mondta, es egyik baratjatol halottam konkretan , tehat marad a barat ...
2012. febr. 12. 21:04
 14/19 A kérdező kommentje:
Bar a tetszik nem egyenlo a szerelemmel,de lehet h mar csak a remeny beszel belollem
2012. febr. 12. 21:06
 15/19 anonim ***** válasza:
sok függ a ttól is,h mennyire érzi rajtad,h szereted...
2012. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ti már tudat alatt jártok, és ha ennek a srácnak vannak barátai,(fiúk) akkor tuti hogy céljai vannak veled.
2012. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokat haverokkal beszélek meg nem lányokkal,ha már a baráti szintekről beszélünk.
2012. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Vegulis onbizalmat adtatok kicsit , szval koszonom a valaszokat , de tudom h ezt vele kell majd megbeszelnem, csak meg felek a valasztol
2012. febr. 12. 21:46
 19/19 anonim válasza:
Nekem töb lány barátom is van és nem akarok kapfsolatot tőlük még csak nem is az esetem a legtöbb...
2012. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!