Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, tőletek szeretnék kérdezni! Ti barátkoztok fiúkkal?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melegekkel vagy hetero-kkal, vagy ez nem számít?

Köszi szépen előre is válaszotokat :)


2011. febr. 6. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ki igen, van ki nem.
2011. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változó.

Általában meleg srácokkal, ha már férfiak is szóba jönnek. De inkább egyikkel sem.


Heterókkal csak azok, akiket nem zavar a pasi nyomulása. Mert annyira alap a férfiakban ez, hogy észre sem veszik, és elég fárasztó tud lenni.

Egyszerűen nincs olyan hetero pasi, aki ne akarna ágyba vinni előbb-utóbb. Nem tudnak elvonatkoztatni sehogyan sem.

Így meg nem sok értelme van.

2011. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én igen. Abszolút. Heterókkal és melegekkel is, bár meleg srácokkal jobb a kapcsolatom (egyelőre), barátibb, mert tényleg csak barátként, emberként kezelnek.

Jelenleg több meleg haverom van, mint heteró - egy meleg/leszbikus/bi baráti kör (fiúk-lányok vegyesen) miatt.

19/L

2011. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem nyomulnak, de ha túl sokáig vagytok együtt, előfordulhat, hogy ágyba akar vinni, ilyenkor térek rá a szexualitásra és felvilágosítom. Utána már nem nyomul.
2011. febr. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy barátkozok pasikkal is,DE ha ugy látom hogy azok ellenére hogy tudja hogy a lányokat szeretem és mégis ugy veszem észre hogy probálkozna stb. akkor az elég kellemetlen tud lenni.


Tisztába vagyok hogy a férfiak többsége beindul 2 lány felállású dolog után, és hogy minden álma hogy 3.-ént társuljon, vagy csak nézhesse, igy megértem őket ha esetleg beprobálkoznak.

Leszbikus létemre eléggé tudom mi módon gondolkodnak a pasik a nőkröl...mondjuk ugy hogy pasi szemmel is tudom nézni a világot. :)


Sajnos elég kevés az olyan hetero pasi aki nem probálkozik be egy leszbikus nőnél, hol ott valahol legbelül ugyis tudja hogy visszalesz utasitva. :S

22/L

2011. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!