Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova érdemes segítségért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes segítségért fordulni ha meg erőszakoltak?

Figyelt kérdés
Nem a hatóság már akkor sem segíttet.ennek már 15 éve de nem tudok túl jutni rajta ,és igen már dokinál is voltam akkor még gyerek fejel de az sem segíttet. kérem a kritizálást mezölük nem az én hibámból történt.!!!!

2012. febr. 12. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

LOL

ha azt mondod bárkinek hogy 15évvel ezelőtt megerőszakoltak, és mit csinálj....ki fog röhögni. még egy giliszta is hangosan fog nevetni úgy hogy kivillantsa a fogait, pedig nincs is neki, de miattad növeszt XD

2012. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Úúúúhh ,ha ez tényleg igaz, és nem poénkodsz szerintem kezdj egy ügyvédnél, jogi tanácsadónál. Szülő ,családtag?
2012. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egy 15 évvel ezelőtti ügyet valakire rábizonyítani, főleg ilyen dolgot, hát nem tudom, nem vagyok ügyvéd, de szerintem necces, azért utánaérdeklődni nem árt.
2012. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ügyvéd?jogi tanácsadó mi a jóistennek kell?

egy jó pszichológus és rengeteg önismereti agykontroll tréning,jóga...környezetváltozás...

2012. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
már sehova,akkor kellett volna feljelentést tenni
2012. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Az első idiòta. Ha lelki segítség kell akkor, valmilyen csoportba kéne menned ahol hasonlóak vannak , hogy meg tudjátok beszélni
2012. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tettest akarja lecsukatni, hanem túltenni magát. Erre válaszoljatok ha tudtok, ha kérhetném.
2012. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Hééééé Itt egy ellentmondás: ,,és igen már dokinál is voltam akkor még gyerek fejel de az sem segíttet,, Az Orvosoknak kötelességük értesíteni ilyen esetben a hatóságokat miért nem tette????? Ha viszont voltál dokinál ott a bizonyíték minden dokumentálva van az orvosnál! Még a 2 éves koromban elkapott bárányhímlő is már digitalizálva van a körzetinél... Szerintem itt s+ar van a palacsintában..
2012. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
MIÉÉÉÉRT?????
2012. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
58%
15 év után már elavul a dolog..kérdezz meg egy ügyvédet, de menj egy pszichológushoz.
2012. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!