Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár nap mulva egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap mulva egy hónapja lesz hogy lefeküdtem barátommal, ilyenkor már lehet valami tünete a terhességnek, ha igen mi?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért? Nem védekeztetek?
2012. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem, de a kérdésre válaszolj kérlek! fontos lenne
2012. febr. 13. 18:20
 3/21 anonim ***** válasza:
hát pl hogy nem jön meg a vérzésed. aztán az is lehet, hogy, feszülnek a melleid. rosszullétek is előfordulhatnak. komolyan képes voltál egy hónapig várni terhességi teszt nélkül? már bőven kimutatja, ha terhes vagy. vegyél egyet és csináld meg.
2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
eddig még semmi tünetem nincs, csak nagyon idegeskedek h az vagyok-e és tegnap kellet vna megjönnie a havimnak, az idegeskedéstől késhet, am hnap elmek venni egy terhességi tesztet, csak nemtudom mennyibe kerül kb
2012. febr. 13. 18:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Reggeli rosszullét például, de a menzesz elmaradása a legszembetűnőbb jel.

A feszülő mellek pedig nem feltétlen a terhesség jelei. Nekem menstruáció előtt egy hétig mindig érzékenyebbek.

2012. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát nekem eddig még rosszullétem nemvolt, nemis vagyok fáradékony meg semmi, a mellemse feszül, meszesz előtt se nagyopn szokott csak egy kicsit az mostis volt nem nem annyira érezhetően, nemis járok olyan sokat wcre, szóval remélem nem lesz baj, de azért hnap veszek egy tesztet
2012. febr. 13. 18:27
 7/21 anonim ***** válasza:
Vegyél, legalább megnyugodsz. Idegeskedéstől is ugyanúgy késhet.
2012. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A teszt drágább, mint egy óvszer, de még mindig olcsóbb, mint egy gyerek felnevelése.
2012. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát igen..:/ti meg lécci szurkoljatok hogy minden rendben legyen..
2012. febr. 13. 18:31
 10/21 gratis30 ***** válasza:
A teszt drogériákban 2000Ft körül van. De lehet venni Tescoban is a betétek környékén van.
2012. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!