Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek az új lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az új lányokat?

Figyelt kérdés
Legyek féltékeny az új lány osztálytársunkra? Sajnos egész csinos.. de szerencsére még nem illeszkedett be így általában egyedül van.. gondolomez valamennyire visszataszító a fiúknak nem?tudom kicsit szemét vagyok de nem akarom h elszedjem előlem a kiszemelt srácomat..
2012. febr. 13. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
54%
Nem tudom mért bántjátok, szegény kérdezőt, ő így érez nem tud mit csinálni(minden ember másként gondolkodik), meg amúgy is tanácsokat kért nem oltogatásokat. Én azt ajánlom neked ha tényleg tetszik akkor menj oda, ha érdekled minden rendben lesz. Viszont ha nem lépsz előbb a dologban akkor megeshet hogy az új csajjal lesz. Sok szerencsét. :)
2012. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) Azért az oltogatások is szükségesek voltak hogy rájöjjek hogy ez így mégsem teljesen helyes. már kezdjük valamennyire bevonni az új lányt is, egész jófej. Bár még mindig félek, de szerencsére a srác nem mutat érdeklődést felé :)
2012. febr. 14. 21:50
 23/23 anonim ***** válasza:
A szokásos "Hé, Kurv@! Szállj le a pasimról mert kibelezlek!" már megvolt? :D
2012. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!