Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egy 22 éves csajba szerelmes vagyok 15 évesen? Meg még az hogy hogy kerülhetek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
nem tudom mi van velem mikor vele vagyok,de csak őt nézem és ha nagyon elmerülök meg se tudok szólalni és szerintem észre vette már h valami nincs rendbe olyankor ha vele vagyok,de szerintem valamit ő is érez irántam mer több órákat/napokat eltudnánk beszélgetni meg hülyülni,de ez nem biztos :/ ja és nagyon jó csaj
2012. febr. 13. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
csak kanos vagy.. nem tudod még mi az a szerelem..
2012. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkó mutass egy képet róla.
2012. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, nem fog veled összejönni
2012. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát ja eléggé furcsa lenne összejönne veled
2012. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 whatshername ***** válasza:

Szerintem ne add fel! :)


21/l

2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 Az is normális ha egy érett 40-eshez vonzódsz!

2 Legyél érett felnőtt, és ne kis hülyegyerek! Ha meg tudod őt győzni, és mondjuk 18-nak hazudod magad, akkor talán működhet.

2012. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

semmi gond, gerontofil vagy :-)


Félre a tréfával, egyszerűen dúlnak benned a hormonok.

2012. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez nem vicc ez téll igaz :S és már nem vagyok olyan hülyegyerek csak,ha van társaság,de vele más szoktam hülyéskedni mint másokkal..
2012. febr. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!