Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus hajlamaim vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy az egyik ismerősömnek, aki lány bejövök nagy valószínűséggel..eléggé ezt veszem ki akkor, amikor találkozunk...valahogy ez így felkeltette bennem az érdeklődést, és a vágyat is talán, hogy milyen is lehetne..

Mostanában egyre többet gondolok erre, de lehet azért is, mert a fiúkból nagyon elegem lett az utóbbi idők miatt..

Vélemény?



2012. febr. 13. 23:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább bi.., nem ?


Ami nőben aranyos..=)

2012. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Tinédzserkor. Vagy kinövöd, vagy nem. A srácokról meg még ne mondj le csak azért, mert van egy jó pár pötsch. :]
2012. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát ez már nem tinikor..19 vagyok.

De nincs összehasonlítási alapom, mert még szűz vagyok, szóval értitek..nem az a helyzet, hogy nem jön be pasival a szex, mert még azt sem próbáltam, de most az vonzana jobban, hogy egy lánnyal legyek ilyen téren..

2012. febr. 13. 23:24
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy vannak ilyen hajlamaid, de szerintem is inkább bi hajlamokra utal a dolog.


Szerintem sodrodj az árral, lesz ami lesz. Egyszer mindent ki kell próbálni. Lehet csak a szex része izgat, hogy milyen lehet egy nővel.

2012. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
A 19 is még tinédzser. Ismerek olyan 19-20 éves csajokat, hogy inkább visszatenném őket pár évre korábbra. :D
2012. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is..nem hinném, hogy párkapcsolatban tudnék élni lánnyal..szeretnék férjet, gyerkőcöket..persze az még odébb van:)
2012. febr. 13. 23:26
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy hivj meg mozizni, ha összejön az eksön :D:D
2012. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, le vagyok égve anyagilag..

hát én biztos nem fogok lépni..max ha ő felhozza a témát:)

2012. febr. 13. 23:30
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
igen. én mindig is vonzódtam lányokhoz, de még nem voltam eggyel se. amióta szakítottam a barátommal simán el tudnék képzelni kapcsolatot lánnyal. 21L
2012. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

23:24-es vagyok újra


Ha így érzed, akkor nincs aggodalomra gond. Csak érdekel, hogy milyen lehet egy nővel, ami ebben a korban teljesen természetes. Ha leszbikus/bi hajlamaid lennének, akkor már érzelmeid is lennének a lány felé. Szerintem csak egy sima együttlétről van szó, ami nem bűn :)


Hagyd, hogy kezdeményezzen és majd meglátjátok, hogy mi sűlhet ki a dologból :)

2012. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!