Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt leszbikus nő/lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt leszbikus nő/lány?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy az vagyok-e. Inkább talán bisex. Érdekel mindkét nem. Lánnyal még nem volt dolgom, csak csók de az nagyon is tetszett. :)
2012. jan. 23. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
jaj...istenem....nem kell a fas...mi?
2012. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Van
2012. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sok nõ hiszi azt magáról hogy leszbikus, vagy legalábbis biszexuális, csak azért mert egyszer-kétszer megtörtént életében hogy érzelmileg annyira közelt állt hozzá egy másik lány, hogy a gyengéd és ártatlan ölelésbõl kellemes csók lett, a barátnõi pusziból pedig kölcsönös simogatás és a végén talán orgazmus.


Ez azonban testi értelemen nem leszbikusság vagy biszexualitás, hiszen a vágy - amely végül elvezetett idáig - nem szexuális indíttatású volt.


Ez azt jelenti, hogy a legtöbb biszexuális nõ valójában heteroszexuális, más lányokkal csak alkalmanként, és csak azért szeretkezik néha, mert jólesik, gyönyört okoz, és mert "miért ne?" ha egyszer kellemesen érzi magát ebben a helyzetben. Nemek és a szexuális szerepek, szerepkörök tehát közel sem annyira "élesek", az állandó és alkalmi nemi vonzódások rendkívül színesek és sokszerûek lehetnek, és idõben is folytonosan változhatnak egy-egy ember élete során.

2012. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Jelen! ;)
2012. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Itt is egy :)
2012. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 mexmex válasza:
igen,van
2012. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
igenn
2012. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Itt is egy !
2012. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nos, voltak már érzéseim lány iránt, amit nem csak a vágy szült, hanem valós érzelmek voltak, szerelmes voltam. Ezt azonban senkinek sem mondtam el, titokban vonzódtam hozzá, mert ő 100% hetero sajnos.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy leszbik vagytok? A korotokat leírnátok? Ezt elfelejtettem kérni :)

2012. jan. 28. 12:55
 10/25 viragharmat ***** válasza:

Most amig csak csók volt és ezen agyalsz,addig úgysem fog elmúlni amig nem lesz szexuális élményed is lánnyal, utána eldöntheted, illetve mi a fenének kell eldönteni vmit vagy meghatározni, a szex akkor jó ha élvezed,mindegy h fiúval vagy lánnyal csinálod. nem kell mindig megnevezni a dolgokat, inkább az élvezekért élni:) azt nem veheti el senki.



OFF


Megragadnám az alkalmat:


21 éves bp-i nőies lány vagyok, 18.26 között ismerkednék szintén nőies szexi,nyitot beállitottságú lányokkal testi-lelki barátnőt keresek:)

2012. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!