Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettek összebújva aludni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek összebújva aludni? Gáz ha én nem?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat,életem értelme,de nem bírok összebújva aludni,úgy érzem megfulladok.. igen,van közöttünk jónéhány kiló különbség,(több mint 50 kiló)de ha csak át akar ölelni,levegő után kapkodok,szegény meg nem érti..

és én sem,mert tényleg őszintén szeretem..

olvastam régen valahol hogy az alvó poziciónk jellemzi a kapcsolatunkat.. háááát.. igaz lehet?


2012. febr. 13. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz :) Én is szeretnék úgy aludni, de én meg állandóan forgolódom :D
2012. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó, amit leírtál, hülyeség. Én sem szeretek összebújva aludni senkivel, mert bemelegszem, lezsibbad a karom, és figyelnem kell arra, hogy a 90 kilómmal azért nehogy megnyomorgassam az 50 kilós leányzót. Az, hogy hogyan alszunk, a személyiségünket tükrözi és nem a kapcsolatot.


25f

2012. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok. L/20
2012. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én imádok esténként a páromhoz bújva filmet nézni, de ha alvás van, akkor ő az ő térfelén, én meg a sajátomon. És nem azért, mert mondjuk nem állunk egymáshoz közel érzelmileg, vagy mittudomén miket magyaráznak még ebbe bele, hanem mert így kényelmes és kész :)
2012. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek bújni. Csak nincs kihez.
2012. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudtam senkivel összebújva aludni.Olyan volt már,hogy én a saját "térfelemen" aludtam összekucorogva ahogy szoktam,és az aktuális pasim meg hátulról átölelt,de még a lábával is a maga 190cm-es magasságával:D A többi kapcsolatomban pedig mindenki a saját térfelén volt,kb félméter hely is volt köztünk.Alvás előtt mindig összebújtunk kicsit.
2012. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,megnyugodtam!!! :)

a személyiségem akkor magamnakvaló? :D

komolyan már úgy éreztem a párocskámat bántom ezzel,mert ő meg nagyon nyomul-bújik.. :)

2012. febr. 14. 00:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi barátommal mindig összebújunk alvás előtt, ami tart tíz percig, mert ő rendszerint befordul a fal felé és összegömbölyödik, mint egy kiscica, vagy háton fekszik kezét-lábát szétvetve, én meg a szétvetett karok-lábak közt veszek föl valami anatómiailag lehetetlen pózt az ágy másik végében, egyszerűen mert úgy kényelmes. :D

Általában ha nem mászunk túl messze a másiktól, akkor fogjuk egymás kezét, de összebújva inkább napközben vagyunk, alvásnál kényelmetlen lesz.

Ettől még nem vagy rossz ember. :)

2012. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, elvileg nem gond, de leírom a sztorim:

A kapcsolatunk elején a párom nagyon szeretett volna összebújva aludni, de praktikus okokra hivatkozva (elalvás előtt rengeteget forgolódom, kényelmetlen, stb.) elhárítottam. Most válófélben vagyunk, és a kapcsolatunk megromlásának egyik okaként azt hozta fel, hogy ő szeretett volna összebújva aludni, de én elutasítottam. Persze ez csak egy volt a sok közül, de szépen, lassan kiveszett minden intimitás a kapcsolatunkból, mert nem vállaltuk fel az igényeinket, hanem beletörődtünk, hogy a másik nem akarja - ahelyett, hogy kompromisszumokat kerestünk volna. Egy idő után pedig azt éltük meg, hogy csupa lemondás az életünk egymás mellett, és semmi közünk egymáshoz (aztán jöttek komolyabb gondok is). Hangsúlyozom, a férjem szerint számára az volt az első lépés, amikor nem akartam vele összebújva aludni, és ez 10 éve volt!!! A mai napig emlegeti.

Szóval nem is annyira kis dolog ez... Szerintem keressetek valami kompromisszumos megoldást, még ha kényelmetlen is. Pl. ő hagyatt fekszik, és te a vállára fekszel, átkarolod? Hmmm? Csak egy pár percig elalvás előtt, aztán befordultok a fal felé és alszotok! Szerintem ennyit mindenképp megér, hogy 10 év múlva ne vesse a szemedre, hogy ettől ment tönkre a kapcsolat!

2012. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék bújni, az én 54kilómmal nem nyomnék össze egy lányt sem. :D
2012. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!