Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Élnétek olyan párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Élnétek olyan párkapcsolatban még hosszú évekig, amelyben a párotok már nem szeret összebújva aludni-ébredni és nem éreztetné azt hogy szeret? 41/F

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ennyi erővel egy fadarabbal is feküdhetnék éjszaka és annyi szeretetet attól is kapnék, mint amennyire az szeret akit te leírtál.
2011. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell beszélni a problémát elsőnek szerintem.Utána jöhet az igen vagy nem.
2011. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A másodiknak igaza van. Csak sok beszélgetés után szabad ilyen miatt szétmenni. Én nem élnék szívesen ilyen helyzetben, de megpróbálnám orvosolni a dolgot, mert mindenre van megoldás, ha más nem, akkor a párkapcsolati terápia.
2011. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a pártól függ, mert téged zavar, oké, ez így nem jó, na de ugye még olyan párok is léteznek, akik külön hálószobában alszanak ...
2011. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom hogy léteznek, de annak a kapcsolatnak meg végképp nem látom értelmét. Ha együtt élnek mint két idegen. Szerintem egy normális kapcsolat alapja az együtt alvás, szerelmes összebújás, csókolózás...
2011. máj. 16. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A problémád az lehet, hogy a pároddal már(?) nem azonos a rezgésszintetek, ez lehet, hogy csak időleges, és valamilyen külső probléma generálja (anyagi nehézség, súlyosabb nézetkülönbség, stb.), de az is lehet, hogy a párod már nem talál meg valamit a kapcsolatotokban.

Beszéljetek erről, mert amíg nem konkretizálódik az elhidegülés miértje, addig nem tudsz szembenézni vele.

2011. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés h. szeret-e vagy nem.Mert vannak akik szeretik egymást de nem tudják kimutatni.Mi pl. szeretjük egymást,de nem tudunk összebújva aludni,mert az kényelmetlen,max 1-2 alkalommal átöleljük egymást pár percig,de a megszokott h. mindketten úgy alszunk ahogy épp kényelmes.

AMúgy én éltem olyan kapcsolatban ahol a párom már nem szeretett(ezt tudtam), ő úgy volt vele ha nekem jó az ha így velem marad akkor együtt maradhatunk,mert jobban szeret mint egy barát,de már nem szerelmes.De nem is szeretkeztünk,meg semmi.Tényleg olynaok voltunk mint 2 lakótárs.Engem kikészített idegileg ez a helyzet,mert nem éreztem nőnek magam, állandóan magányos voltam és éreztem h. csak kihasználnak, aztán kiszerettem belőle,de féltem kilépni a kapcsolatból,mert az egész fiatalságomat rá pazaroltam és féltem h. nekem már nem lesz soha normális kapcsolatom.Aztán megismertem valakit és az ő segítségével szakítottam a fiúval.Nem bántam meg, bár úgy érzem a szerelem tényleg elvakítja az embert mert nem lehet racionálisan gondolkodni.Ha tényleg nem szeret akkor keress mást.Sok 30-40 nő van egyedül.A kolléganőm szinte az összes barátnője most vállt el, szóval akár még ajánlani is tudnék :-)

2011. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!