Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a csajom?

Figyelt kérdés
Multkor eltört a kezem és neki kellett párszor segítenie a fürdésben aztán amikor a labdacsaimat mosta elég durva volt és hiába mondtam neki h ovatosabban, csak annyit mondott h "ne rinyáljak nem fáj az annyira" meghogy alaposan meg kell mosni és nemis mossa erősen :$
2012. febr. 14. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

huh tök bunkó :/ volt egyszer egy pasim,aki szintén rámszólt,hogy rinyálok,mikor kajak megvágtam magam valamivel az ágyon( sz*r rugó szétvágta a combom ) :/

elég gonosz a barátnőd...alapból ilyen a természete!

2012. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy nem drótkefével mosta meg a hátadat. Ilyenek ezek a nők:S
2012. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne papucskodj én ilyenkor a f@szomra állok és rápirítok tartsd rendben a portádat.
2012. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de azért mert gyámoltalan vagy , és nem viselkedsz felnött férfi módjára.

Hacsak nem mind a két kezed volt eltörve miért a csajodnak kellett megmosni a golyóidat ? Nekem is az agyamra tud menni a barátnöm mikor a "halálán van" valami semmiségtöl.

2012. febr. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ember!Te feltudod fogni ,hogy felnőtt vagy és a csajod megfürdet?Én 24 lépcsőfokot borultam egyszer,felnyílt a térdem a hátam,agyrázkódásom volt,a könyököm megrepedt had ne soroljam...Aznap este nem fürödtem.Másnap már egyedül,és nem kértem meg rá senkit,mert férfi vagyok,hiú,és önálló.Főleg nem fogom magam ráutalni egy nőre,még ha elis várhattam volna a csajomtól.
2012. febr. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kepzeld h mind2 el volt torve....

Es mivel nem 1 napig volt rajta a gipsz vkinek segiteni kellett h mindenhol meg legyek mosva mert nemigazan hajlottak a kezeim. :/

2012. febr. 14. 10:43
 7/11 anonim ***** válasza:

"labdacsaid"


ez marha jó

2012. febr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megfürdethetne engem is a barátnőd. :D
2012. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem örülnél te annak ;)

Üvöltenél inkább :D

2012. febr. 16. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Több mint való belehaltál volna ha nem lettél volna mindenhol jól megmosva... No comment. Megérdelemted.
2012. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!