Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy van egy fiu, aki közel két éve tetszik. Tavaly decemberben mondtam el neki, annyit mondott h én is neki, de azota semmit, én nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Én ezt most nem értem, hogy mi itt a probléma... te mondtad el először, hogy tetszik, akkor akár tovább is léphetsz, hívd el randira. :)
2012. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gond vele, hogy nagyon tapadna rá a lányok. én olyan vagyok, hogy nem hivom el randira, se nem nyomulok. nem vagyok az a tipus, elvárom tőle, hogy ő lépjen. Most elvan egy tőlem idősebb lánnyal, aki ráadásul nagyon szép is, ugy érzem ellene esélyem sem lenne. az is a gond, hogy nagyon rossz ez igy, és mondtam neki, hogy figyelj, ha nem akarsz semmit se tőlem, csak mondd a szemembe, hogy lépjek tovább, én szó nélkül megteszem. erre azt mondta, hogy nem fog hazudni, mivel nem akarja, hogy lépjek... nekem ez igy nagyon rossz, főleg mikor bulikban ugy végignéz rajtam, figyeli hol vagyok... mégsem szólit le, mégsem lép semmit.
2012. febr. 14. 01:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább ,látványosan szedj fel valami lúzert , ha tényleg tetszel a srácnak, és akar töled valamit, ö fog kaparni, hogy visszaszerezzen , mikor már egy ideje udvarol kidobod a luzert (bocs). Ne érezze ugy, hogy akármit csinál te a végén hálás leszel neki, hogy hajlandó kegyesen veled járni !
2012. febr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem fontos luzert felszednem, vannak jópasik, akik simán benne lennének. de mindegyiket eldobom ez az egy miatt. nemtudom, megpróbálom talán, hogy majd mással lásson, de félek az csak rontana a helyzeten...:S
2012. febr. 14. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!