Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerős helyzet? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős helyzet? Egyszerűen nem tudom elfelejteni, pedig nagyon próbálom, de nem megy.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jóban voltunk. Msn-en nagyon sokat beszéltünk, személyesen is.

Először nemet mondott, mert hogy még nem lenne jó neki az exe miatt.

Másodszorra is nemet mondott, de előtte azthiszem megbántottam egy félreértés miatt, de amikor kiderült én bocsánatot kértem tőle. Sajnos azóta nem beszélünk már, csak köszönés. Nagyon bánt, h. akkor megbántottam.

Én próbáltam közeledni, de hiába. Eltelt egy év, de én még mindig csak rá tudok gondolni.

Ha látom összeszorul a gyomrom is. Próbáltam más lányokkal ismerkedni, de akkor is ő jár a fejemben és ez már nagyon lehangol. Mindig eszembejut a mosolya és a gyönyörű haja, a szép hangja.

Tudom hülye voltam, lehet hogy ha nem, akkor is esélytelen. Nem tudom már.


2010. júl. 14. 14:26
 1/10 A kérdező kommentje:

Legtöbbet msn-en dumáltunk, általában én léptem be hozzá,

de volt, hogy ő hozzám. Iskolában oda szökött hozzám jönni, odaült mellém,

mindig kedves volt és mosolygott, ha velem beszélt a szemembe nézett.


Utólag azt hiszem, hogy csak jól esett neki, hogy valakivel jót lehet beszélgetni amikor

a barátja kidobta. Akkor nagyon meg volt zuhanva. Túl van már rajta, és így már

nem kellek, hogy felvidítsam. Sajnos tudom, hogy ez hülyeség, de nem tudom elfelejteni.

2010. júl. 14. 14:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős... Mikor képtelen vagy kiverni őt a fejedből, és mindenkit akit megismersz hozzá hasonlítasz, és a nyomába sem léphet senki... De nem tudom mit tanácsoljak, én sem tudtam még kijönni ebből... :(
2010. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szokott jönni, nem szökött. kort és évet írjatok. én 22
2010. júl. 14. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már csak ilyen. A tinikorhoz (becslésem szerint az vagy) hozzátartozik 1-2 ilyen élmény, ezeket ne is akard megspórolni. Pár év alatt elfelejted, velem is így volt, és szerintem csomó mindenkivel még. Ettől csak tapasztaltabb leszel. Sok lány van még.
2010. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14:35 vagyok, 20/F
2010. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint 14:35... csak hozzáteszem... Nálam barátom még rosszabb a helyzet, ugyanis én pontosan tudom hogy a lány ugyanúgy vonzódott hozzám mint én hozzá, csak más tényezők megakadályozták hogy összejöjjön a dolog... Ha arról lenne szó h tom h nem érdeklem hamar kijövök belőle, így viszont nincs nap hogy ne jutna eszembe, hogy most akár vele is lehetnék...
2010. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát, írtam hogy 22 vagyok. de akkor kijelentem hogy 22 vagyok. lehet, hogy gyerekes az egész, de nehezen kedvelek meg lányokat, és ezért nehéz elfejelteni.
2010. júl. 14. 14:56
 8/10 A kérdező kommentje:
és nem találkoztam még hozzá hasonló lánnyal. nem tudok róla rosszat mondani. tökéletes, azon kívül, hogy nem áll már velem szóba.
2010. júl. 14. 14:59
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy én is azt hittem, hogy kedvel. mert néha úgy viselkedett, azthiszem. de már fogalmam sincs. minden zavaros.
2010. júl. 14. 15:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan a többiek is írták, az ember belefut ilyen helyzetekbe. Megtetszik valaki, beszélgettek, megkedveled, aztán kiderül, hogy ő mást akart, mint Te.


Mivel kétszer kikosarazott, azt kell elfogadnod, hogy nincs közös jövőtök. Ha ez sikerül, már sínen vagy. Sajnos az, hogy látod, hogy beszéltek, azt eredményezi, hogy tervezel vele kapcsolatban és reménykedsz. No, ezt kell abbahagyni.


Nem feltétlenül tökéletes ez a lány, csak így, a rózsaszín felhőn át, ezt látod. Valójában vannak hibái, mint mindenki másnak. (Mondjuk ez nem is olyan fontos infó. :)


Szóval, azt javasolom, hogy kerüld el őt. Ha kell, ezt beszéld meg vele előtte (figyu XY! Egy darabig nem akarom, hogy találkozzunk, beszélgessünk, mert szeretnék túllenni rajtad. Kérlek ezt értsd meg.)

Ha nem találkozol vele, nem látod a mosolyát, a gyönyörű szép haját, előbb-utóbb túllendüsz ezeken a reménytelen érzéseken és tiszta szívvel új lányokat szerethetsz meg.


Persze mindehez idő kell és ha fáj az nem baj, legfeljebb annyit jelent, hogy ő Neked igazán fontos volt és komolyan gondoltad vele a dolgokat.


Sok sikert!


30/F

2010. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!