Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne könnyen elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne könnyen elfelejteni egy majdnem 2 éves kapcsolat után az exem?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik, sokáig nem lesz ez így jó, de nem tudok mit csinálni, mindenről ő jut eszembe.


16l


2012. febr. 10. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan másik kapcsolat felejtésre.
2012. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16 évesen két évig tartó kapcsolatod volt? Az már nem rossz! Becsülendő az ilyen. Mi miatt lett vége? Nincs esély folytatni? Ha nincs, akkor próbáld lefoglalni magad!
2012. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz, de hidd el nekem, menni fog. Én is túl tudtam tenni magam az exemen akivel 3 és fél évig voltunk együtt, bár én akkor kezdtem vele mint amennyi most te vagy. Ez még gyerek szerelem volt, majd lesz más és "komolyabb"

Fel a fejjel.

22/L

2012. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogod soha elfelejteni, de az idő segít majd, hogy nem fájjon annyira. Sajnos nincs rá recept. Max. beleveted magad valami új hobbyba, tanulásba, de meg kell élni ezt a gyászidőszakot is, különben nem tudsz majd továbblépni új kapcsolatba.
2012. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves kislány!!Ha Ő hagyott ott akkor nehezen.De próbálj vigasztalódni mással.42éves nőként ez a javaslom!:))Járj minél többet szórakozni,mozi,buli stb!Aztán majd eljön az HERCEG aki feledtetni tudja veled a történteket!
2012. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazából ha tényleg nagy szerelem "volt" akkor elfelejteni sosem fogod.Főleg, hogy az életed egy meghatározó szakaszában élted ezt meg! Ne azon legyél, hogy elfelejtsd, hanem, hogy elfogadd a tényt, hogy annak vége, elmúlt. Nem lesz könnyű, de hidd el, hogy minden okkal történik. Ennek így kellett lennie!
2012. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg. Májusban lenne 2 éve. :) ő tett ki engem. Megunt azt hiszem. És csak azt szeretném, ha jobb lenne, nem ez az érzés, ami most van.
2012. febr. 10. 12:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahogy írták már, ezt meg kell élni, fel kell dolgozni.

Gondolkozz pozitívan, mik azok a dolgok amik boldoggá tennének... és az is jó módszer ha nem is egyből új kapcsolat, de flörtölgetsz, ismerkedsz.. sokat segítenek az önértékelésednek a bókok.. :)

2012. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Otthonülős vagyok, nem szép lány. Szóval nincs kitől bókot kapni. A netes ismerősök azok mások. ... Olvasni szoktam. 3.könyvnél tartok.
2012. febr. 10. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg más fiúkkal próbálkoztál már? Hátha úgy sikerül elfelejteni... a fiú hány éves volt?
2012. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!