Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy szexelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szexeltem-e valakivel? (nem egészen h. ülye kérdés. Olvass tovább :D)

Figyelt kérdés

Ez elég gáz sztori, nem kell mondani, hogy h.ülye voltam...

Az a helyzet, hogy régóta vacak a kapcsolatom a párommal, olyan se veled se nélküled, és tegnap csúnyán összevesztünk, mindennek lehordtuk egymást. Nagyon rosszul éreztem magam, és eldöntöttem, hogy kicsit berúgok, elmentem egy kocsmába inni, és sajnos innentől van némi filmszakadás - azt se tudom mit ittam, a maradék pénzem alapján drága volt és sok - és reggel egy totál vadidegen lakásban keltem, magam mellett egy sosem-láttam-még pucér fickóval. Tudom!!!! Nagyon gáz, iszonyúan ég a fejem miatta, de annyira megijedtem, hogy meg se vártam, hogy a pali felkeljen és elmondja, hogy mégis hogy kerültem ide, csak felkaptam a cuccom és elmenekültem.

Szerintetek lehetséges, hogy betonrészegen szexeltem azzal az alakkal? A terhességtől nem félek, szedek fogamzásgátlót, de mivan ha volt valami nemi baja, meg úgy amúgy is, jézusom... soha többet nem iszok...

Ki lehet ezt valahogy deríteni, hogy történt-e valami, vagy csak gondolta befűz, de én bealudtam? Eddig mindig nagyon hamar elaludtam, ha ittam valamennyit.

Nőgyógyász vagy valaki meg tudja mondani?


2012. febr. 14. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász elvileg meg tudja becsülni, mikor szexeltél utoljára.

De azt nem hiszem el, hogy egy aktusra ne emlékeznél. Az azért nem olyan, hogy csak úgy elfelejtjük, bármilyen részegek is voltunk.

2012. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát én valahogy nem tudom elhinni, hogy nem érzed magadon, hogy volt e szex vagy sem. Legalábbis ha este szexelünk a párommal, akkor én még a nyomait érzem magamon reggel. Amúgy ha melletted volt és meztelenül, akkor gondolom nem egy sakkpartit játszottatok le...


28/n

2012. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én semmire nem emlékszem, komolyan mondom! Akkor lehet, hogy nem is történt semmi? Mármint ha szexeltem volna, legalább emlékeznék valamire?

Elmegyek dokihoz akkor...

2012. febr. 14. 13:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja a nyomait nem negatív értelemben értem. :D
2012. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj... szerinted mit kerestél egy idegennél,idegen lakásban, meztelen pali mellett? Valószínűleg szexeltél, részegen... ügyes voltál! Hány éves vagy?
2012. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gatinho válasza:
69%
tuti, hogy elhúzta a nótád... :D
2012. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy minimum szaxi volt,ha szex nem is...
2012. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kamu.

Hogy mentél ki a lakásából? Megkerested a kulcsait, és nem ébredt fel?

2012. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

23 vagyok.

Olyan zár volt az ajtón, amit belülről ilyen forgatós izével ki lehet nyitni, csak kívülről zárják kulccsal. Sajna nem kamu... :'(

2012. febr. 14. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Magadba mentél el inni?
2012. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!