Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DonKartács kérdése:

Hölgyek mennyire vagytok tökösek? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ha egy sráccal jóban vagytok de valami ok miatt nem jöttök össze( ő tepert utánatok :D ) pl. barátotok van valami nem tetszik benne és idővel megtetszik felveszitek vele a kapcsolatot vagy siránkoztok :D
2012. febr. 15. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha barátom van, akkor nem csalom meg és nem nézek másik hím után.

Ez nem tökösség ez gerinctelenség.


És a tökös csajok, ilyen esetben, leteperik a barátjuk, egy kiadósat szeretkeznek és reggel megbeszélik a dolgaikat.

22/L

2012. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egy nőnek ne legyen töke...

Balu kapitány voltam, sziasztok!

2012. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivan? Milyen értelmetlen kérdés már ez? :D

Tökös csaj fogalma alatt gondolom egy talpraesett, határozott, nagyszájú csajra gondoltál.

Na mikor látsz te egy ilyen csajt siránkozni? :D Én is ilyen vagyok - szerintem - van barátom, így ha valaki próbálkozik, természetesen elutasítom udvariasan, hogy van barátom, ha pedig szakítunk, és mondjuk még mindig érdeklődik irántam, én is iránta, akkor szóba jöhet bármi. Ha nem jön össze, akkor meg ez van, lesz más.

20L

2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szabaddá válok és még mindig hajt rám, lehet valami. amúgy nem fogok utánamenni, az holtbiztos, inkább siránkozom.
2012. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!