Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha egy nő csak ki akar hasznáni és ugró deszkának akar használni a sikeréhez? Hölgyek válaszát is várom!

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mitől lenne sikeres attól/az után, hogy veled van?
2012. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
külföldön élek és vannak külföldi kapcsolataim..
2012. febr. 11. 17:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Érezni fogod, ha nem érez irántad szerelmet.

Sok dolgot meg lehet játszani, persze ezt is, de azért az érzéseinkről nem csak a szavaink árulkodnak.

2012. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A hölgy az ismerős vagy barátnő?Miért merülnek fel benned ilyen kérdések?
2012. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen gondolat motoszkál benned, akkor tök mindegy, miért kezdett veled, úgyis elüldözöd a bizalmatlansággal.
2012. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 17:45


Barátnő.1 éve vagyunk együtt.Nem tudom mostanában sokszor megfordul a fejembe a dolog hogy ha ide kijön majd keres magának egy helyi pasast aki tehetősebb mint én..mostanában furcsán viselkedik velem.nem tudom elmondani hogy miért gondolom így,sokszor mond olyanokat ami két értelmű..sajnos 1 hónapban egyszer szoktunk találkozni,egyenlőre csak ennyire tellik.

2012. febr. 11. 17:48
 7/19 A kérdező kommentje:
mostanában távolság tartó lett velem,nem olyan közvetlen vagy nem tudom..már nem akar velem annyit beszélni,telefonon sem..nem tudom mit gondoljak
2012. febr. 11. 17:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kihasználni?

Az, ha segítesz neki ebben-abban, az nem kihasználás.

Gondolom ő is ad neked cserébe érzelmeket, szeretetet, biztonságot, bármit.

Te meg segítesz neki.

Ez egy kölcsönös dolog, hogy segítjük, támogatjuk a párunkat.

Ki ezzel, ki azzal, kinek milyen "tőkéje" van.

Ha ezen agyalsz, akkor mindig azt fogod nézni a kapcsolataidban, hogy "Nehogy többet adjak, mint ő!", és azt az álladó bizalmatlanságot normális nő nem fogja elviselni.

Ha lesz barátnőd, és kitakarít nálad, meg megfőzi a vacsorádat, akkor te is kihasználtad?

Így nem lehet nekiindulni semminek!

A párkapcsolatban kölcsönösen "kihasználjuk" egymást, mert én beleadom, amim van, ő is, ami neki van.

Hol én adok többet, hol ő.

Nem fogom azt lesni, hogy most én viszem a vállamon a dolgokat, mert ő mondjuk rossz passzban van, és ez Hú, de nagy kihasználás!

Nem kihasználás!

Segítjük a másikat, bizalommal és szeretettel.

Ha meg nem szeretsz valakit, akkor ne legyél vele.

2012. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ma 17:50


éppen ez az hogy azért tettem fel a kérdést,mert mostanában elég távolság tartó és mintha nem szívesen beszélne velem telefonon,sokszor olyan mintha la akarna rázni és éppen ez az hogy már nem kapok tőle szeretet és támogatást mint régen.nem véletlenül tettem el a kérdést...

2012. febr. 11. 17:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor ebből érzed.

Akkor ez nem is kérdés már, amit feltettél, mert te is tudod a választ.

Ha nem kapsz tőle szeretetet, meg támogatást, meg melegséget, akkor ő nem tesz bele a kapcsolatba annyit, mint te.

És, ha te szíved-lelked kiteszed érte, de nem kapsz vissza semmit, úgy értem, érzelmileg, akkor a lány kihasznál.

Ez ilyen egyszerű!

2012. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!