Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy valakit utáltok, de mégis szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
folyamatosan ráírsz msn-en/facen, még akkor is, ha látni nem bírod. ez most mi???????????????????????????????????????

2012. febr. 10. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem a volt barátnőm iránt,nem utálom de taszít de még is halálosan szeretem,hozzánőtt teljesen a szívemhez :))
2012. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, a taszít jobb szó
2012. febr. 10. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A két érzés közelebb áll egymáshoz, mint gondolnád.
2012. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, jelenleg is, szeretem az exem de azt hazudom magamnak is és neki is hogy már közömbös vagyok iránta, mert megbántott:/
2012. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is pont igy érzek volt barátnőm iránt,de ami a legjobban bánt h tudom mással fexik le,és igy undort is érzek.
2012. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kb a se vele se nélküle. Képzelj el 1 kört. Mondjuk egy analóg óra. 0:01 nél van az utálat 11:59nél a szerelem. Elé közel van a kettő egymáshoz.
2012. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pontosan igy vagyok,de a testi undor lehet h csak a fejemben van ha elém kerülne lehet h kivánnám.
2012. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen , pontosan ez van velem is. ráadásul nem tudom eldönteni hogy szerelmes vagyok-e a srácba...egyszerűen HIÁNYZIK ha rá gondolok.ha ránézek azonnal NEVETEK.mindenki azt mondja jöjjek össze vele, összeillünk.és én is szeretem.furcsa hogy más mindig jobban tudja hogy mit érez az ember saját maga-.- xD
2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!