Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk csak a csajos lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk csak a csajos lányokkal kedvesek és a fiúsakkal inkább csak hülyülnek és nem vágynak a társaságukra a csajosakkal ellentétben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség :) Nem ettől függ :)
2012. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
jó csaj legyél, a többi nem érdekel
2012. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkivel kedves vagyok

Üdv Dalai Láma

2012. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, a fiúk(én legalábbis)pont leszarják,h a lány most fiús e vagy lányos...bla bla bla...annak vágyom a társaságára amerliyk BEJÖN nekem, csak ha lányos akkor kedveskedek vele,ha fiús,akkor hülyülök vele,de ettől még vágyom a társaságára, csak mi a f.ért lennék kedves egy olyan lánnyal,aki durva mint egy fiú...
2012. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A csajos lányok engem egyenessen idegesítenek a folytonos kényeskedésükkel nem is igazán érdekelnek..

Inkább akkor má r a fiúsakkal csak ne úgy nézzen ki mint egy fiú és kész, mert amúgy jobb egy fiús csaj.

2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám éppen csajos lánynak magam, mégsem volt sosem gondom a srácokkal. :)
2012. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tipikus fiús lány vagyok - legalábbis viselkedésre - amúgy lányosan nézek ki, de engem szoktak szeretni/kedvelni a srácok. Pont azért, mert ilyen vagyok. :D

Jó nyilván nem mindenkinek jön be a stílusom, de van aki kifejezetten ezt szereti.

2012. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!