Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, mitől lettem ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, mitől lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Nem értem magam... Az az igazi romantikus fiú vagyok, aki nagyon tud szeretni. Nyáron volt egy kapcsolatom, ami sajnos szétesett. Ez eléggé megrázott, úgyhogy bevallom, rászoktam pár dologra, amelyekre lehet, hogy nem kellett volna. De a kérdés nem ezzel kapcsolatos. A baj, hogy azóta teljesen hideg vagyok. Még magamtól is megijedek, hogy mennyire nem értem az embereket. A régi barátaimmal persze jól elvagyok, de a lányokkal valahogy nem megy... Nem nagyképűségből mondom, de jól nézek ki. Meg szoktak nézni a lányok. És önbizalomhiányom sincs. De valahogy nincs hozzá erőm. Tetszik egy lány, de nem tudok lépni. Képtelen vagyok vele beszélgetni, mert ha látom, max köszönök neki. De egyszerűen elkalandoznak a gondolataim. Össze-vissza kavarog mindenféle egyszerre a fejemben, és nem tudok mit mondani. Nem tudom, miről szeretnék beszélni, nem tudom mit kéne mondani, de néha azt sem, hogy mit is érzek. Néha, mintha nem is akarnám ezt az egészet. Mintha a magány lenne a legjobb barátom, de a legnagyobb ellenségem is, aki rámtelepszik, elnyom, a földre tipor. Mintha a tömegben is egyedül lennék... Talán értitek, hogy mire gondolok. Köszönöm, hogy elolvastad.
2012. febr. 15. 21:17
 1/8 lizzi77 ***** válasza:
Nézd, azt nem írtad milyen idős vagy, de minden korban előfordulhat ilyen időszaka az embernek, amikor kavarognak a gondolatai és az érzelmei. Egyrészt közhely, de az idő segít, leülepszenek a dolgok, plusz ,ha megjön a tavasz, az is sokat dob az ember hangulatán. Ettől függetlenül próbáld ki a meditációt és a relaxálást, ha rá tudod venni magad, sportoljál, jógázz.
2012. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem viccből mondom , kung-fu panda 2 , azon belül is a belső béke , magadba rendezd el , amúgy meg ezt úgy hívják hogy csalódás , vagy csak "simán" megviselt a szakítás....
2012. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

valahogy én is igy érzek csak csaj vagyok. meg nem szoktam rá semmi szarra. lehet hogy nálad ez a kulcs. le kéne szokni. nem tom mikre szoktál rá de bármilyen dolog képes megváltoztatni.

a drog pl nézd meg mi van a sztárokkal. mindne héten meghal egy drogtuladagolásban és nézd meg hogy néznek ki! beesett szemek, lesoványodva,kifordulva önmagukbol, semmi örömük.lehet hogy most kezdted de simán lehetsz máris ilyen töle.az alkohol meg a másik.öl butit nyomorba dönt.

de ilyen szerek mellett mégis hogy akarsz kapcsolatot??de a te dolgod. probáld ki milyen nélkülük és ha visszatér az életkedved akkor megvan a válasz!

2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez a baj: nem segítenek...

hiába meditálok, abban az órában kellemes, és feltölt, de a mindennapokban nem segít

sport: csak csinálom, mint egy gép, de szellemileg semmi pluszt nem ad

relaxáció: ez alatt nem tudom mit értesz, de szoktam pihenni, amikor végiggondolom a napi teendőimet és összegzem a gondolataimat, de ez mit sem ér, mert nem tudok rajtuk változtatni

2012. febr. 15. 21:26
 5/8 A kérdező kommentje:
jah, és leszoktam mindenről, amit nem találtam helyesnek
2012. febr. 15. 21:28
 6/8 lizzi77 ***** válasza:
Na te szegény, nagyon nem irigyellek.. nem tudom, nekem pl. kutyám van, és őt nem lehet elhanyagolni, rákényszeríti az embert az időbeosztásra,megérzi, ha szomorú vagy, lehet szeretgetni...nekem sincs más, sajna...a relaxációhoz kell relax zene(tengerzúgás, bálnahangok, madárcsivitelés), lefekszel a padlóra,t-pózban, és a lábujjaidtól kezdve el kell képzelni, hogy sorban ellazítod az összes izmodat.. ha sikerül, utána még legalább 5 percig maradj így. A legjobb sötétben, lehet gyertyát is gyújtani..valaki annyira ellazul, hogy el is alszik utána.
2012. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ugy csináltam hogy tudatosan elkezdtem keresni a szépet mindenben.ma pl gyönyörü idö volt és meleg szél fujt.igen!! télen! csak észre kéne venni.

csicseregnek a madarak és milyen aranyosak!nézd ott egy szép fa,vagy elöjön kertekböl pár cica.

vagy a boltban honapok ota végre megkaparintottam a kedvenc rozsaszin fánkomat.

mindennek lehet örülni csak nyitott szemmel kel járni.az emberek hüylének néznek mert mosolygok magamban. de miért lennék hülye? legyek olyan befásult lehajtott fejü meggörnyedt szürke folt mint akik szembe jönnek az utcán? na neeeem.....

2012. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna. csak lányként :)
2012. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!