Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a meleg tanáromba. Mi legyen? Ne azt írjátok, hogy "felejtsd el", nézzétek meg a többit, lent

Figyelt kérdés

Igazából nem az érdekel, hogy most akkor mi lesz, mert tudom, hogy semmi. Nehezen, de majd csak túlélem valahogy.

Csak szerintem ő tudja.

Akárhányszor csak szembemegyek vele a folyosón, és észrevesz, villámgyorsan megpördül, és fél a szemembe nézni. Viszont azért a barátja szeretnék lenni, mert nagyon értelmes, és szuper vele beszélgetni, attól függetlenül, hogy szexuálisan is vonzódom hozzá. Megbeszélhetném vele, persze, de azt sem tudja, hogy én tisztában vagyok azzal, hogy ő meleg. Mit tehetnék?



2012. febr. 16. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
felejtsd el
2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 16. 21:08
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
1. :DDDDDD
2012. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Basszus velem is ugyanez van, csak nekem a munkahelyemen. :/ És állandóan rá gondolok és megindulnak bennem az emlékek.
2012. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
pedig éhes voltam
2012. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Meddig tanít még téged? Elképzelhető, hogy te is bejössz neki, persze azt csak úgy derítheted ki ha megkérdezed. Szerintem jó lenne ha várnál egy kicsit mert amíg tanít kicsit kellemetlen lenne a kapcsolat, és titkolni kell az érzéseiteket ami nem könnyű.
2012. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a melegek férfiak olyan különlegesek.Nekem is van 1 meleg barátom , ő nagyon jól néz ki ,férfias , nagyon odafigyel magára és nem nagyképű hanem kedves , közvetlen.Ha nem lenne meleg akkor biztos hogy bepróbálkoztam volna nála.
2012. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Napkiraly ***** válasza:
100%
ehehe, római jog netán?
2012. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

21:22, lehet, hogy félreértem, de hogyan jöhetnék be neki, amikor mondom, hogy meleg?!

ebben az évben tanít már csak, kivéve ha megyek az ő faktjára jövőre...csak azt nem értem, tényleg, hogy miért van láthatóan zavarban előttem.

És például volt már olyan (nem is egyszer)hogy az óráján elsítam magam, és erre ő is elsírta magát, persze nem olyan durván, de azért én láttam...:)

2012. febr. 16. 21:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi azt hittem fiú vagy...
2012. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!