Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kellett volna megcsörget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellett volna megcsörgetnie a másikat fiúnak vagy a lánynak? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szituáció:

A lány mondja a fiúnak előző nap este, hogy másnap megy koncertre, tehát csak adott ideig (kb 19 óráig) tud lenni Skype-on. (ott szokott a két fél kommunikálni többnyire, de minden héten találkoznak) A fiu mondta, hogy este 5 előtt nem ígérkezik, mert iskolában van. A lány ezt tudomásul vette.

A fiu felhívta a lányt 1 percre fél 6 körül, és megbeszélték hogy akkor "most" felmennek skype-ra.


A fiu ekkor pont dohányzott, és azt mondta hogy elszívja a cigit, és felmegy. A lány pedig azt mondta, hogy ő is mindjárt megy.


Mindketten be is jelentkeztek a profilukba, mindketten "látható" állapotban voltak, de még sem látták egymást. A lány -mikor már mennie kellett- küldött egy sms-t a fiúnak:

"Jo, hogy jottel skypera... :( Én leleptem, szep estet."


A fiú ezen megsértődött, mert a lány nem jelezett, nem érdeklődött hogy nem látja fent, hogy mi van már. A fiu azt mondta, hogy a lánytól várta volna (el) a jelzést, mert ő (a fiu) "jogosan" gondolta azt hogy a lány elcsúszott az idővel és azért nem megy fel, meg nem akarta zaklatni.


Kérdés: Kinek van igaza?

(nem mondom meg, hogy én melyik vagyok)



2012. febr. 16. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyiknek se és mindkettőnek. Mindkét fél gyerekes, makacs és hülye.

Hány évesek vagytok? 15? Mert olyan idősektől még talán oké.

De afelett gáz.

Minek ebből ekkora ügyet csinálni?

Szépen elmondja mindkét fél, hogy mit hitt, mire várt, röhögnek egyet rajta és az élet megy tovább.

2012. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez volt ma a Barátok köztben?
2012. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikötöknek se. Én is pont ilyen hülye tudok lenni még mindig, és olyan kis apróságokból problémát csinálok, aminek semmi jelentösége.



35/F

2012. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az élet nem ilyen egyszerű. Mindkettő makacs, és önérzetes. Amúgy bőven elmúltak már 20 évesek.
2012. febr. 16. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ebben az esetben szenvedjetek rajta még három hétig.

Értelme nem sok van, de a ti dolgotok.

2012. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És ahelyett, hogy jót nevetnétek ezen az egészen, inkább egymás vérét szívjátok, na szép mondhatom.

Egyébként meg ha beszélni akarok valakivel skypeon, és nincs fent, akkor írok neki ott egy üzenetet, hogy csörgessen meg, ha itt van.

De ha ezen képesek vagytok megsértődni, akkor nemhogy egymást, de barátokat sem érdemeltek meg.

2012. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem minden választ értékeltem.
2012. febr. 16. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel a fiú már előzetesen telefonon egyeztetett a lánnyal, és megbeszélték, hogy pár perc múlva skype-oznak, így a lánynak kellett volna 10-15 perc múlva felhívni a fiút.. "mi van, közbe jött valami? mégsem jössz skype-ra? "

vagy legalább egy SMSt írni. Nem pedig a végén SMS-t írni, hogy jó hogy jöttél skype-ra... ez teljesen szükségtelen volt.. akkor már inkább ne írt volna semmit.

2012. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a fiú megcsörgeti a lányt hogy mikor jön ár fel skypera akkor a lány azt hiszi hogy sürgeti pedig előbb még nagyon ráért cigizgetni.


Így is a lány sértődött meg szal mind1

2012. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 raegenkurt válasza:
Nekem is van skype-om és szívesen beszélek fiú, lánnyal egyaránt, küldjétek el a címeiteket üzenetben nekem és beszélgethetünk! :)
2012. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!