Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozós pasik! Mikor hagytato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós pasik! Mikor hagytatok fel az életmóddal egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival aki az a tipikus nőfaló jóképű srác. Előttem nem volt egy értelmes kapcsolata sem, mert nem szeretett volna, max ilyen 1-2 hetesek. Mindig úgy ismertem, hogy szereti a szép nőket stb. Szóval az a tipikusan kalandozni vágyó férfi. Nem is fűztem sok reményt hozzá, de mikor összejöttünk minden megváltozott. Az összes ismerősétől hallom, hogy jó irányba mozdult ki, nagyon szeret engem stb. Igazából nem aggódok meg semmi mert több mint 4 éve vagyunk együtt csak úgy eszembe jutott a dolog és gondoltam megkérdezem tőletek:)

Lehet, hogy buta kérdés, de érdekelne hasonló pasik véleménye, története.

Egyszer csak éreztek valami késztetést, hogy felhagyjatok a csábító szereppel és lekössétek magatokat? Hogy van ez?

Én boldog vagyok, hogy engem választott, azóta tényleg mintapasi.

Köszi ha írsz valamit:)



2012. febr. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagok de egyszer volt egy csaj akivel sokáig képes lettem volna együtt maradni de ő szakított:/ az ijen pasiknak is van/lesz egy nő az életükben akivel együtt maradnak
2012. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha én egyszer ilyen csajozós leszek, akkor SOHA:)
2012. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, amilyet leírsz. De amíg nem tudok karriert építeni, addig nem szeretnék egyik nővel sem komoly kapcsolatot, mert úgy érzem, hogy hátráltatna. Érdekkapcsolat/házasság okán kivételt teszek szívesen, de eléggé válogatós vagyok és a meghódított nők számával egyenesen arányosan emelkednek az igényeim is. Olyan 30 éves koromig szerintem a jelenlegi életmódot folytatom majd.


22f

2012. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

27éves koromban.

megfelelt az igényeimnek a lány,ezért megtartottam.

mondjuk ez a csábító meg oda-vissza működik.

ilyen értelemben én nem voltam csábító,mert engem a dugás érdekelt nem a hódítás.

a hódítás számomra egy kétes kimenetelű,időrabló,fárasztó procedúra volt.

szóval kinéztem a csajt a nők adták a jelet,amire csak reagálni kellett,tehát ők a csábítók elsősorban.

viszont a jelenlegi bnőm az első,akinek rendesen és szabályosan udvaroltam,mert egy hétnél többet soha nem vártam senkire,meg nem randizgattam csak ritkán.

2012. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele, hogy ha 3 után nem akar lefeküdni a lány, akkor nem is akar semmit, csak az időmet fecsérelem. Voltam házas is, de az exemet is hamar megkaptam. Igazából a válásom után lettem nagyon csajozós.

Aztán találkoztam egy lánnyal, akinek fél évig udvaroltam.

2012. febr. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!