Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl visszahúzódó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl visszahúzódó, vagy az osztálytrsaim viselkednek qrvásan? 14L

Figyelt kérdés

8.vagyok és az osztályban a fiúk eléggé "beindultak" tehát egy pl: az egyik megfogott megfogta a lányt, odanyomta a falhoz, és ugytett, minta b*****nak, és a lány meg röhögött, meg hagyta. Vagy az egyik lány összetett 2 széket, a harmadikon egy fiú üllt(elméletileg csak jó barátok)s lefekdt az ölébe. Majd jött a másik fiú. az meg ráfeküdt a lányra, s úgytett, mintha megakarná csókolni. Vagy, nemrég ketten ültek egyik fiú ölébe önszántukból. Majd az egyik fiú, megkrdezte a lánytól, hogy kiszívhatja-e a nyakát, és megengedte. Pedig ennek a lánynak van barátja. Egyszer beszélgettem velük, és aztmondták, hogy én túl 'jókislány' vagyok. Kérdem, hogy ezt hogy gondolják? Azt válaszolták, hogy úgy látszik rajtam, aztn kérdezték, hogy csókoloztam-e már. Mondtam, hogy nem, erre: Na látod ezért.

Én ugygondolom 14 évesen nem ciki, hogy még nem csókoloztam. Ők miért viselkednek így? Én ilyeneket csak a barátomnak engednék meg. Szerencsére velem ilyeneket nem csinál egyik sem, mert mikor megpróbálták elnyomtam magamtól, vagy mondtam, hogy hagyjon békén.

Én vagyok túl komoly, vagy ők túlzásba viszik?

Nemsokára leszek 15.


2012. febr. 17. 09:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! De azért nyugtassatok meg, hogy van olyan fiú is(14-16ves) akiknem nem az ilyen lányok jönnek be, vagy a kivételeket észre se veszik? :S
2012. febr. 17. 11:31
 12/15 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak van. :)
2012. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanilyen dolgokat csináltunk anno a lányokkal, sőt még olyanabbakat! Ilyen az élet, ez természetes. Te ha még ezt korainak érzed, nyugodtan határolódj el a dologtól.
2012. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy korainak érzem, mert várom, hogy jöjjön egy rendes fiú, aki majd a barátom lesz. Csak azt találom furának, hogy ilyeneket csinálnak annak ellenére, hogy nem is járnak, sőt a lánynak barátja is van!
2012. febr. 17. 18:06
 15/15 anonim ***** válasza:

7.-es vagyok, nálunk tavaly az egyik fiú csinálta ezt a "falnál megcsinállak"-ot egy FIÚval XD

de jófej lányokkal vagyok egy osztályban, és csak 2-t piszkálnak (a 11 lányból)

és és vagyok a legcsendesebb, legelveszettebb -.-

wáá, szóval izé na, te okos vagy :D ne kövesd a többieket ;)

a csók meg.... és 16 éves korom elött semmiképp! elösször csak egy csók kell...aztán talán már smár..... és végül mit hoz a türelmetlenkedés? ha egy fiú zaklat, ne csak elküldjed, hanem még rúgd tökön is, te nem vagy olyan mint a többiek!

2012. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!