Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találhatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatok olyan lányt, aki szeret korán aludni menni (9-10 óra) és korán felkelni (7-8-9 óra)?

Figyelt kérdés

Csak kérdezem, tehát nem itt akarok fogni valakit...


Volt barátnőmmel ez egy elég nagy gond volt, mert mikor nála aludtam, folyton ilyen éjfél-1 óra-2 óra körüli időben feküdtünk le és mivel reggel 7-8 óránál tovább képtelen vagyok aludni, tök kialvatlan voltam, arról nem beszélve, hogy este is már a f*szom kivolt, hogy elalszok mindjárt...

A programszervezést is eléggé tönkretette ez, mert ő mindig esti programokat akart, ami nekem nyűg volt. De ha én kirándulni akartam és reggel el szerettem volna indulni, az meg neki volt nyűg.

Képtelenség lett volna áthidalni ezt, mert az én életritmusom ilyen...

És hát a szex is jobb akkor, ha az ember hulla fáradtan csinálja mert már rég aludna, hanem korábbi időpomtban van...


Ugye van hozzám hasonló?


2012. febr. 17. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Biztos találsz ilyen lányt csak nem luxus babában.
2012. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ki beszélt itt luxusbabáról?


De azt az összefüggést nem értem, hogy csak a csúnyább lányok közt van ilyen... kb ezt írtad.

2012. febr. 17. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:

nyugi én is ilyen vagyok lány , szóval biztos találni fogsz. de ezért nem is szeretek eljárni bulizni ha messzevan mert ugye az első busz 4-5 környékén indul én meg max hajnali egyig nirom szuflával. viszont 9-nél tovább nem tudok aludni még ha későn is fekszem (mikor éjszakásból reggel hatra értem haza akkor is csak 11ig aludtam).. a kedvenc műsoraimat ritkán tudom megnézni, mert nagyon későn adják már és elalszok rajta...


szóval biztos hogy van hozzád hasonló korán fekvő korán kelő, hiszen énis itt vagyok :D

2012. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A luxus babákat nem szépségre értettem:) Ejnye, rossz aki rosszra gondol;) Én a kényelmes lányokra gondoltam.
2012. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan nő kell,aki dolgozik napi 8órában minimum.
2012. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan ritka tulajdonság.

Már ha még gimis vagy, egyetemistaként tízkor feküdni...luxus :D

2012. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nemtom ez hogy jött ide...
2012. febr. 17. 11:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért luxus? :D Sok egyetemista kel későn, az nem luxus? :D

Tanulásra nekik se jut több idő.

2012. febr. 17. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

óóó ne aggódj, rengeteg ilyen lány van :DDD

pasiban még nem futottam össze ilyen sráccal hosszú távon, de az itthoni csajos estéken az szinte az összes barátnőm hamar elálmosodik és reggel már kukorékolnak :D


21L

2012. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan lány, aki 9-10-re megy dolgozni és reggel ér haza! ;))
2012. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!