Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a szőrös láb egy fiúnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a szőrös láb egy fiúnál?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
úristen, dehogy gáz!
2012. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már szegényt. Most feltett egy kérdést. Amilyen idióta világban élünk, nem csoda hogy már a kissrácok sem tudják hogy mi a gáz. Legalább amikor lehetőségetek van rá, akkor adnátok egy rendes választ.


A fiúknál nem gáz a szőrös láb. Elképzelhetőnek tartom, hogy van aki borotválja, de én tutira nem tenném. Nálunk valahogy ez ilyen alap. De nézd meg például nyáron a focipályán. Ott is mindenkinek szőrös a lába. Ez valahogy ilyen természetes és nem kell tenni ellene semmit. Ha szőrtelenítenéd akkor azért éreznéd magad furán, mert a többiek szőrösek. Sztem a lányoknak is inkább ez jön be és nem a borotvált férfiláb :D De ha nem szőrösödsz annyira, az sem gond. Csak hagyd úgy ahogy van, természetesen. Inkább legyen jó izmos lábad meg tudd ügyesen használni.


21f

2012. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
47%
-kérdezö szeretnéd mi ha csefy írna neked.?.sajnos nem ér rá azt üzeni neked..
2012. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Gáz a szörös láb!


VS.


Homárnak néznek ha borotválod!


döntsd el te melyik a jobb.

2012. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
már legyantáztam tök zsír lett
2012. febr. 17. 16:40
 26/30 anonim ***** válasza:
38%

cupikálom, biztos szexi!


SP voltam, sziasztok!

2012. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg azt a VV5-ös dukai Gergőt. Full szőrös a lába, mégis a hiszti Kinga meg a táncosribi Sehi odavolt érte. Akkor döntsd el, mi kell neked.
2012. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Jézusom hova lettetek férfiak?!!!!??

Legyantázni ?? Örülj hogy neked nem kell hónaponta ilyen fájdalmat érezni...meg amúgy is....

2012. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz,de engem például zavar,ezért én testszőrnyíróval szoktam levágni.Nyáron olyan fél centisre,de ilyenkor lecsupaszítom teljesen.
2012. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
48%

OMG

MIÉRT lenne gáz, könyörgöm? Másodlagos nemi jelleg. Mi, heteroszexuális nők vonzónak találjuk a szőrös férfilábakat!

2012. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!