Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak egy heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak egy heteró lánnyal ha bemegy egy meleg bárba? Vagy be sem engedik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Semmit mert azt fogják róla hinni hogy leszbikus mivel hogy meleg bárba járkál .
2012. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Kinézik onnan:D Idegen betolakodó:D:D:D
2012. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

de, a nőket beengedik egy meleg bárba, csak a pasikat nme engedik be egy lesbi bárba.....


a nők azért mennek ide mert ha bulizni akarnak azt tudnak, és még a pasik sem másznak rájuk...

2012. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

van vegyes nap, amikor lányok is mehetnek...semmit nem csinálnak, de lehet hogy a leszbikus lányok rád szállnak majd.


viszont a show mindig jó.

2012. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen show? Voltál már ilyen bárban? Milyen?
2012. febr. 17. 17:15
 6/11 anonim válasza:
74%
Semmit. Ebben a hidegben logikus, ha az ember betér egy meleg helyre. Meleg teával kínálják, aztán annyi. Az sem baj, ha véletlenül egy melegbárba tér be, igaz, ott sok a búza. Mármint a melegbárban. Nos, ez a különbség a meleg bár, és a melegbár között. Mai nyelvhelyességi gyakorlatnak vége, mindenki leülhet, egyes.
2012. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xotom ***** válasza:
Legfeljebb - ha szimpatikus vkinek - beszédbe elegyednek vele.
2012. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam egy ilyen bárban, a barátaim vittek el, és nekem csak ott esett le, mikor két srác elkezdett mellettem smárolni, hoyg ez meleg bár, de ott voltak leszbi párok is. Végül is jót buliztunk, és nem akart senki sem nyomulni rám.

27 L

2012. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, max. megőrülsz, hogy mennyi jó pasi van itt, de esélyed sincs náluk. .)
2012. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Át stimulálják az agyad és te is bemelegeszel D:
2012. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!