Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a pasim hangulata mindig változik?

Figyelt kérdés

Egyszer aranyos, és szépeket írogat nekem, egyszer meg tök bunkó és csak azért is más lányokat dicsérget (pl.: hogy ő meg ő jobb nálad ebben meg ebben...ilyeneket a szemembe mond).

Ez engem nagyon idegesít! És ezt normálisan meg sem tudom vele beszélni, mert vagy nem ír vissza, vagy hülyeségeket ír, amik nem is a témához kapcsolódnak. De amikor jó kedve van, akkor meg pont ő az, aki szereti ezeket a konfliktusokat letisztázni...

Most is lelépett köszönés nélkül...

Nem értem! Fiúk! Amikor ilyenek vagytok, akkor mi a célotok, mit akartok elérni??? Kihasználjátok, hogy megbízunk bennetek, vagy csak élvezitek, hogy játszhattok az érzéseinkkel?

Kort és nemet! Köszönöm!



2012. febr. 17. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, engem is idegesít a pasid.
2012. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért neten írkáltok? távkapcsolat? ha találkoznátok, talán még reagálna is...
2012. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most is éppen ilyen "bunkó" kedve van, és most is féltékennyé akar tenni, és én kérdezgettem tőle, hogy tényleg így érez-e, és köszönés nélkül lelépett...
2012. febr. 17. 17:33
 4/13 A kérdező kommentje:

távkapcs, igen. :///

DE EZ VOLT A LEGELSŐ ÉS AZ UTOLSÓ NETES ÉS TÁVKAPCSOLATOS ISMERKEDÉSEM!

2012. febr. 17. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:
hát akkor ha legközelebb találkoztok, vesd fel a dolgot, ha nem sikerül megbeszélni, akkor szakíts. ennek így nincs értelme
2012. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

eleinte azt hittem, hogy lefagyott a gépe, de ennyi idő után már rég újraindíthatta volna a gépét. :'(

és délután még nagyon kedves volt, és így estére meg egy bunkó állat lett.

(szeretem őt, de néha ez már sok nekem)

2012. febr. 17. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó lehet a barátod.már bocs.
2012. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

épp ez az, hogy néha meg tudnám enni, de ilyenkor tényleg bunkó...

és nem akarok szakítani, de meg szeretném vele ezt beszélni, de abból tuti veszekedés lesz...miatta...

2012. febr. 17. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ,és milyen messze laktok egymástól és hog tudtok alálkozni?
2012. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha csak így lelépek nálam azt jelenti h a tököm teli van az bnőm butaságaival, és mindent százszor kell elmondani, mert amúgy nem hiszi el.
2012. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!