Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Mit gondoltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Mit gondoltok olyan pasikról, akiből semmit nem lehet kinézni, mert szinte sose csinál semmit? Es nagyon hamar változik hangulata?

Figyelt kérdés
Most itt rolam van szo, es en szeretek csinalni olyan dolgokat, amit mas sosem gondolt volna rolam hogy en csinalok olyanokat.

2012. febr. 11. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl? Milyen dolgokat?
2012. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én ezt nem értem.

Mégis mit akarsz csinálni? Moziba menni? Vagy matematika versenyre, vagy mégis?

2012. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem.

pl:

futok, uszok, konyveket olvasok, verbeli torrentezo vagyok, szerettem on-line gamelni, erdekel a blues zenestilus, meg ilyenek.


mert alapjaraton en nem beszel foloslegese. egy tarsasaban sem beszelek 1 szot sem csak ha kerdeznek, de akkor nagyon reszeletesen, ez nem tudom mennyire problema...es ilyenkor van az hogy mondok dolgokat, hogy ezt meg azt csinalom, ezt meg azt szeretem, es mindenki csak bamul hogy tenyleg.....?:D

Mindig megkapom azt hogy tudok valami mast mutatni magambol...ez nem tudom h mennyire pozitiv vagy negativ dolog.

2012. febr. 11. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég pozitív dolog, ilyen titokzatos vagy, szerintem az jó :)
2012. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább semleges.

Biztosan örülnének, ha magadtól avatnád be a barátaidat és a barátnődet az életviteledbe és nem harapófogóval kellene kihúzni belőled :)

2012. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a titokzatos és az unalmas közt nagy különbség van, nem mindegy hogy elülteted-e valakiben a kíváncsiságot, hogy érdeklődjön feléd, vagy állsz mint egy darab léc.
2012. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

torrentezel? húú Magyarországon az ritka dolog ám!! :):D

f18

2012. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!