Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéznétek hogy nézek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéznétek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


A párom szerint kövér vagyok!Megnéznétek a képeimet és leirnátok mit gondoltok!

Kort is légyszi!

Köszönöm!

26/L


2012. febr. 17. 18:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
100%
nem vagy kover!!!!! szerintem szexi vagy!!!! 25f
2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
bocsáss meg hogy ezt mondom,de én akkor néztem a kisfiam születése után néztem ki így,nem kövér vagy félre ne értsd de van azért hasad és úszógumid,egy kis rendszeres sport nagyon jót tenne,nem vagy kövér,nem tudom,hogy mondhat ilyet a párod,inkább elhagytad magad, ha kicsit diétáznál,úgy hogy nem eszel lisztet,tésztát,zsíros,puffasztó ételeket,nem iszol szénsavas,cukros löttyöket,és ha nassolsz az egészséges legyen pl,inkább kölesgolyó,mint egy zacskó chips 22L
2012. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Okés köszi!


Igen kicsit elszaladt velem a ló a télen! :) Talán az esti nassik! :) de elkezdtem futni!


Csak a párom felől az zavar

-rossz évszakban hiztál mert az uszógumi az nyárra való nem télre!

-Hát jó nagydarabb lettél b.maeg!

-Kicsit vegyél visszább mert nem valami jó egy sonkával sexelni!

Nah meg ilyenek!Ez olyan k.va szarul esik!

És amikor mondom neki hogy neked is van egy kis pocakod akkor ő azt mondja hát jó de én férfi vagyok!

2012. febr. 17. 19:31
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"És amikor mondom neki hogy neked is van egy kis pocakod akkor ő azt mondja hát jó de én férfi vagyok!"


Jó, hát ebből egyértelmű, hogy lapát-érett a pasi.

Paraszt beszólásai vannak, főleg úgy, hogy ő sem tökéletes.

2012. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy egoista BAROM!!!!
2012. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

"Kicsit vegyél visszább mert nem valami jó egy sonkával sexelni!"


Na itt mondtam volna neki azt, hogy: Hátrább az agarakkal, mert nem jó egy barommal szexelni

És kiadtam volna az útját.

Az egy dolog, hogy figyelmeztet, hogy felszedtél pár kilót, de az hogy beszól, amikor a leginkább sebezhető vagy szex közben...no comment...

2012. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
remelem dobod a pasid mond neki tavaszi nagy takaritas. dobd ki a szemetet. 25f
2012. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
szexi
2012. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Nem maradok vele már amugy sem olyan jó 2 évet boldogitottuk egymást!Csak kiváncsi voltam más is igy lát e engem mint ő!

Majd lessz más aki elfogad olyannak amilyen vagyok!(bár remélem addigra a pocakom lemegy) :)

2012. febr. 17. 21:44
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

kaptál már elég bátorítást, én is megtoldom.

csinos vagy, de az oldalról készített nem előnyös. a csípőddel nincs semmi gond, nőies. de, ha előre hajolsz fényképezés közben akkor látszik hogy a pocid kicsivel nagyobb, mint az abszolút ideális. de nem rossz! :-)

2012. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!