Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéznétek hogy nézek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéznétek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


A párom szerint kövér vagyok!Megnéznétek a képeimet és leirnátok mit gondoltok!

Kort is légyszi!

Köszönöm!

26/L


2012. febr. 17. 18:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj a testeddel, sőt szerintem pont jó. A barátodat nem akarom megsérteni de megfogom :D Ne kritizáljon téged mert szerencsés hogy ilyen barátnője van és hülye hogy ezt lássa akkor nagyon sajnálom. Biztos hogy az ő teste sem hibátlan. Te meg ne hagyd hogy ilyeneket mondjon neked, és ha " nem felel ez meg neki " akkor jobb ha mást keres te meg találsz ezer másikat aki oda lenne érted szerintem.
2012. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Ezt mind megmutattam neki!

Azt mondta itt mindenkinek szemüveget kellene viselnie!Hmmm!

Én meg mondtam neki akkor pá!

Azóta hivogat de nem érdekel!Mindenki azt mondja nem érdemel meg engem!Köszi!

2012. febr. 18. 11:13
 33/41 anonim ***** válasza:
én viselek is! :-) amíg nem tettem, nem vettem észre a szépet!
2012. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
:) aranyos!
2012. febr. 18. 14:29
 35/41 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy kövér, ha a barátnőm így nézne ki :P:P (perszee tetszik nincs vele bajom)

20/f

2012. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szia nem vagy kövér de máskor hátulról is mutass képet úgy könnyebb megitélni
2012. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted hogy elküldted, csak maradj erős. Ahogy elnézed itt a srácok válaszait te is láthatod hogy hamar lesz más aki oda lesz érted :)
2012. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most jó is egy kicsit egyedül!

2012. febr. 19. 07:24
 39/41 anonim ***** válasza:
jÉÉZUSOM, NEM VAGY KÖVÉR, esetleg csak kicsit testesebb, de kövérnek nem mondanálak az 100% szép az alakod. És ne más véleménye számítson csak a tiéd. Ha esetleg a hasadból leszeretnél venni pár kg.-t akk csinálj felüléseket... és attól hamar 'vékonyabb' leszel és esetleg a párodnak is szerze egy kis örömet..:)
2012. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
A párod bunkó.Mond neki azt,hogy ha nem elégedett veled,akkor keressen egy anorexiás,hosszú,szőke hajú,180 centis modell csajt.
2012. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!