Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak lekoptató duma, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak lekoptató duma, vagy vajon tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy srácnak mondjuk úgy céloztam rá, hogy tetszik nekem, vagy legalábbis szimpatikus... Ezután elmondta nekem, hogy van két dolog, amit el akar mondani...

1. nagyon tetszem neki, olyan szinten, hogy ezzel nem is tud igazán mit kezdeni, teljesen oda van értem...

Aztán elmondta, hogy tudja ez így most elég fura, hogy ezeket mondja, mivel alig ismerjük egymást...

2. van barátnője...

Szóval kerüljük egymást (nem így mondta, de mindegy most nem részletezem)

Nos, tudom már teljesen mindegy, hogy komolyan tetszem e neki vagy csak úgy mondta, nyilván nem tekintem potenciális lehetőségnek, csak azért érdekelne...:)

Ti mondanátok ilyet csak úgy, hogy ne legyen olyan bántó a "lerázás"?

Alapból minek kellett ez, elég lett volna annyi, hogy bocs, de foglalt vagyok, nem?


2012. febr. 18. 00:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
De.
2012. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 étoile et lune ***** válasza:
80%
Figyelj, ha van barátnője, ne foglalkozz vele. El akarta mondani, hátha kísértésbe viszed, de benned van annyi, hogy látatlanba is tiszteled a barátnőjét - igaz?:)
2012. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha a srác komolyan mondta, akkor szegénykém elég hülye :(
2012. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom kísértésbe vinni, sose kezdenék foglalt sráccal. :)

Csak ez így most elég érdekes, nem nagyon tudom mire vélni, igazából nem értem mi értelme volt ezt mondania. Főleg így, hogy tényleg ezt is mondta, hogy ne nagyon keressük egymást... ez egyértelmű lerázás. :D

Csak minek kell ez a nagyon tetszel duma?

És akkor még a nőket nehéz megérteni... :D

2012. febr. 18. 01:01
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
'hazi nyulra nem lovunk'. ;)
2012. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vadmeggy ***** válasza:
Tényleg tetszel neki, de valamiért kétértelmű jeleket küldd feléd.
2012. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 étoile et lune ***** válasza:
64%
Vedd bóknak, mosolyogd meg, legyints, hogy ,,ez egy p*cs", és menj tovább. Lehet, hogy azok közé tartozik, akik szeretnek drámai hatást kelteni, de komolyabb gondolat, érzelem nem volt a szavai mögött.
2012. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, ez jó hozzáállás, igyekszem így felfogni ezt. :)
2012. febr. 18. 01:12
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Mert biztosan nagyon tetszel neki.

Csak monogám ezek szerint, ezért meg is mondta, hogy tárgytalan.

2012. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A férfiaknak a nőket nehéz megérteni (némelyiket, de pont azokat lenne kulcsfontosságú megérteni, ezért többet nyom a latban az a néhány, akit nem értenek),

a nőknek meg "a férfiakat" (értsd: pont a kulcsfontosságúakat). :)

2012. febr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!