Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "olyan srác nem való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "olyan srác nem való hozzád mint én, én túl rossz tulajdonságokkal bírok" duma az lekoptató?

Figyelt kérdés

De mellette dicsérget,stb..Meg hogy csak nekem akar jót.

Ez ilyen kedvesen lekoptató szöveg? Kicsit összezavart..18/L


2011. aug. 12. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiraktak anyám fogadd el...
2011. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez lekoptató. Meg a : Legyünk barátok, Te jobbat érdemelsz stb. szövegek is. El kell fogadni, cask nem akart megbántani.
2011. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
Szerintem eléggé lekoptatós szöveg.. ritka az ilyen jószívű pasi
2011. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azért mondta, mert nem akart megbántani, és igy akarta neked jelezni, hogy maradjatok barátok.
2011. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is valami ilyesmit mondtam az egyik legjobb barátnőmnek, amikor szerelmet vallott. Szeretne megtartani barátként, legalábbis én így voltam.
2011. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
FASZT! Megmondtam neked, hogy nem az, és hallgass rám...remélem tudod, hogy ki vagyok :) és 15/L vagy nemde ?:D
2011. aug. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak magát a szöveget nézzük akkor lekoptató.

De ha az egész helyzetet akkor felszedő :D Azt mondja neked, hogy nem hozzád való, de közben bókol, kedveskedik. Vagyis lehet, hogy az a célja, hogy te mássz rá, mert így bizonyítani akarod neki, és saját magadnak is hogy mégis csak hozzád való.

2011. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy biztos, ez bazi nagy kamuszöveg, akármi is vele a célja...
2011. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!