Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jól gondolom h ez lekopta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom h ez lekoptató duma? = (

Figyelt kérdés

Azt mondta egy lány azért nem akar összejönni velem mert túl sokat kell tanulnia mostanában... ugye ez hazugság és csak duma, jól gondolom? :S Miért nem akar összejönni velem? És miért nem bírja őszintén megmondani h miért nem?

17/F


2011. dec. 23. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen lekoptató duma és azért nem mondja ki őszintén,mert gyáva és inkább könnyebb hazudnia.
2011. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LadyLee ***** válasza:
100%
Lekoptató duma. De nyugi, azért a lányért, aki ilyen gyenge szöveggel jön, valószínűleg nem nagy kár.
2011. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
pedig jobb lenne ha őszinte lenne mert így nem értem miért meg h eddig miért húzta akk az agyam :(
2011. dec. 23. 13:12
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Egy szó: nők :)
2011. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az, de lehet, hogy nem. valószínű az, hogy igaz, mert a tanulás most fontosabb, és mellette nem lenne rá ideje. ha majd túl lesz a vizsgákon stb., akkor lehet, hogy lesz rád ideje.

jó tanuló?

2011. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez nem azért van, mert a lány gyáva, egyszerűen ember, aki nem akarja megbántai azt, aki őt sem bántotta.

Ha azt meri mondani, hogy nem szerelmes, akkor jönnél azzal a szöveggel, hogy próbáljuk meg, majd az lesz, ha azt mondja nem tetszel neki,akkor pedig szétrombolja az önbizalmad.


Szóval nevezhetitek gyávának, de ezerszer többre becsülök egy ilyen lányt, mint aki bunkó módon viselkedik, ő legalább figyelt mások lelkére. Máskor épp arra panaszkodtok, hogy megalázóan zavarnak el a nők.

2011. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 LadyLee ***** válasza:

"valószínű az, hogy igaz, mert a tanulás most fontosabb, és mellette nem lenne rá ideje"


Mikor tud az ember ilyen racionálisan gondolodni, ha szerelmes vagy legalábbis érez valamiféle vonzalmat a másik fél iránt? Ugyan már. Ez csak egy gyenge lekoptató duma. Arról nem is beszélve, hogy 17 évesen mi a szöszt kellene annyit tanulni, hogy ne jusson idő egy kapcsolatra. Ugyan már.

2011. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100% ban biztos vagyok abban hogy lekoptattni akar!És tudod milyért mert én is ugyan ebben a szituban vóltam!Elhívtam valahová és nincs ideje mert "tanúlnia kell" mikór szin 4 es 5 ös hadjon máár!Szerintem hagyd és keres mást aki nemkoptatt le és a "a sok tanulás" mellet van ideje rád!
2011. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, az. A lányok szerint az őszinteség és a bunkóság egy és ugyanaz. Azt hiszik, h ha megmondanák h csúnyának tartanak egy fiút, az mekkora bunkóság lenne, pedig ezt lehet kíméletesen is tenni.
2011. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"100% ban biztos vagyok abban hogy lekoptattni akar!És tudod milyért mert én is ugyan ebben a szituban vóltam!Elhívtam valahová és nincs ideje mert "tanúlnia kell" mikór szin 4 es 5 ös hadjon máár!Szerintem hagyd és keres mást aki nemkoptatt le és a "a sok tanulás" mellet van ideje rád!" LOL, te gyökér! Hát még csodálkozol, hogy elküldött egy normális, jól tanuló lány? Elemezd már a kis írásod, helyesírás szempontjából.


A kérdező esetében pedig kb. ugyan akkora esélye van, hogy tényleg tanul a csaj. Ne kattogj, majd ha nem lesznek félévi vizsgák/dogák stb, és akkor is jön valami kifogással, akkor hagyd a francba, és kész, de addig ne kombinálj össze baromságokat, mert csak elriasztod az összes normális nőt. :)


Ez is tapasztalat.

2011. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!