Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy 15 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy 15 évesen még nem csókolóztam? Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya,sőt nálam sokkal csúnyábbaknak is van barátnőjük stb... ezt nem nagyképűségből mondom mert pont hogy nagyon kritikus vagyok magammal szemben.De nem tudom hogy miért és már nagyon zavaró hogy lassan már ebben a korban mindenki a szüzességét veszti el én meg még csak nem is csókolóztam és állandóan hazudoznom kell mindenkinek..hogyan lehetne becsajozni?Vagy mi a titka azoknak akiknek állandóan van barátnőjük mert nem a külső az azt látom:/
2012. febr. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is ne hazudozz, én 17 vagyok és csókolóztam már 1 lánnyal nem többel..és még nem szexeltem naés? hugom meg 14 évesen megmászott már egy f*szt -.-" az sztem rosszabb és nem is értem szüleim hogy nem verték agyon..sőt :S
2012. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen csináltam először és akkor mi van? SEMMI.

Nehogy elhidd már mindenkinek aki azt vallja magáról, hogy nem szűz, mert csak kamuznak. Nézd meg az olyanokat, akiknek állandóan van barátnője, hogy nagy részük hány naponta váltogatja őket.

Ha ilyen korán belemész a szexbe, akkor 99%-ban MEG FOGOD KÉSŐBB BÁNNI. Akivel meg belemennél, az csak tehetetlenkedni fog, csak magára gondol hogy neki jó legyen, téged le se szar, otthon meg eggyel bővül a lista.

Ráérsz még erre 3-4 év múlva visszatérni, akkor már érettebben és tisztábban látod ezt a kérdést.

2012. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 voltam.
2012. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz emiatt, mert meglátszik rajtad. Tudod milyen az amikor nagyon keresel valamit, de az istenért se találod? Ilyenkor az a legjobb, he nem keresed azt a valamit, előbb-utóbb rátalálsz, vagy rájössz, h végig az orrod előtt volt.
2012. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!