Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból lehet szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dénes_007 kérdése:

Barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha. Erre a válasz?

Figyelt kérdés
ezt írta nekem egy lány, és hát igen eléggé bejön,és nem tudom hogy milyen jövőben beli együtt léttel kecsegtető de még is frappáns üzenetet írjak neki.
2012. febr. 19. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akar veled lenni.

Írd azt neki,hogy Kutyából nem lesz szalonna,de szalonnából se lesz kutya.Ez elég frappáns szerintem.

2012. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vállalom a kockázatot :) " , én ezt válaszolnám neki.


35/F

2012. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelemből is lehet barátság ha a két személy tud gondolkozni s ésszerű lenni. Ha túl sok az érzelem, mint például a harag, bosszú, sértődés akkor nem igazán.
2012. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon jó barátjának tart, és "nem akar elveszíteni", akkor ez végleges barátzónába sorolást jelent. ha viszont rámenősebb vagy és barátként nem kéne, akkor érdemes most eldönteni a helyzetet pl. az egyik előző válaszadó "vállalom a kockázatot" mondatával :)
2012. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a csajod akar lenni szerintem
2012. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!