Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel nagyon jó barátok vagyunk, de én ennél többet szeretnék, de nem tudom hogy ő hogy van ezzel. Mit csináljak? Vajon ő mit érezhet? Mik azok a jelek amiből leszűrhetném hogy én is bejövök neki?

Figyelt kérdés
Minden nap beszélünk, egy suliba járunk, kijárkálunk együtt.3 évvel idősebb nagyon sokat nevetünk együtt, anyukámnak is bemutattam.
2012. febr. 8. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
pl onnan tudnád, hogy ezt elmondja, vagy rendes randira hív...
2012. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de vhogy én úgy érzem h vami több van mint barátság de lehet h csak hülyül.
2012. febr. 8. 19:28
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem h bevallaná valjam be neki én???és ha pofára esek ?akkor annyi lesz a barátságunknak én pedig azt nem szeretném.
2012. febr. 8. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy kockáztatsz és bevallod neki, vagy hallgatsz
2012. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom melyik lenne a jobb:(
2012. febr. 8. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy bejön, mint pasi, nemcsak haver(barát). ha normális és visszautasít, ettől még nem biztos hogy megszakad a barátságotok. Viszont ha nem kérdezed meg akkor tuti soha nem derül ki, pláne, ha alamuszi-nyuszi ő is ilyen téren. Próba cherry!!! 22/F
2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy ez lesz.és ezt személyesen mondjam el vagy írjam le???
2012. febr. 8. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

19:51-es


Mindenféleképpen személyesen mond el ezt neki, így legalább látod a reakcióját ezzel kapcsolatban.(legalábbis ha én lennék a barátod helyében ennek örülnék a legjobban) Ha leírod neki, akkor nem tudod,hogy a meglepődéstől először sokkot kap, vagy megörül neki. OK?

2012. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm hnap úgy is találkozunk és akkor megmondom neki.
2012. febr. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!