Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismertek egy lányt/fiut,tök jól elvagytok vele,kiderül,hogy párkapcsolatban él,viszont te úgy érzed az egyértelmü jelei alapján,hogy tetszel az illetőnek és valamiért te is felfigyeltél rá,találkoztok még párszor,továbbra is jól kijöttök,persze csak barátilag,de közben meg gondolsz rá máshogy is,megvárnád,hogy szakítson a barátnőjével/barátjával és rástartolnál utána,vagy meghagynád ezt a tök jó baráti viszonyt?

A szerelemnek úgyis nagyrészt csalódás a vége,de jobb az ha magában fojtja 2 ember az érzelmeit?


2012. jan. 29. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a szakításával járó fájdalmait (ha már olyan nagyon jóban vagytok) úgyis neked mondja el, és akkor ugyebár nagyon sebezhető és labilis... szóval nem tudom lehet h engednék a kísértésnek!
2012. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Én is valami ilyesmi problémával állok szemben :)

Szerintem cselekedj ! Hisz ha tetszik miért is ne, de

ha nem jön össze :S akkor még nincs elvetve, hogy ne maradjatok barátok :D Csak akarat kérdése !:)

2012. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
baráti szex
2012. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne beleribancoskodnod szerintem ;)
2012. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Magamat ismerve először tisztáznám a helyzetet a baráttal és próbálnék kiszedni valami infót a barátnőjével kapcsolatban. Ha stabil, jó párkapcsolatban van, megpróbálnám elfelejteni őt, mint pasit. Ha tudom, hogy a kapcsolatuk nem túl jó, sokat veszekednek stb., akkor elgondolkodnék rajta, hogy mit kellenne tennem. Viszont ebben az esetben sem lenne egyértelmű, hogy rástartolljak a pasira.

El tudom képzelni, milyen sz*r érzés, ha otthagynak egy harmadik személy miatt és előbb-utóbb a fagyi visszanyal és én biztos, hogy nagyon összetörnék akkor.

Esetleg próbálnám olyan tanáccsal ellátni a barátomat párkapcsolat terén, amivel talán befolyásolnám számomra jó irányba.

2012. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

itt most nem a szerelemről van szó!!!


Hanem a saját életedről a boldogságodról!


együtt vagy egy olyannal aki mellett nem vagy boldog és nem is leszel és csak kínlódsz és nem jöttök ki jól nincs meg az összhang, vagy van valaki aki szeret kellesz neki és ő is neked!


NA??? melyiket választod???


nagyon skoan szakítanak kevesen maradnak meg 1 ember mellett, miért ne lehetne szakítani, az élet rövid ami szép és jó azt ki kell használni.


ne maradj vele, válaszd a barátodat, és gyere vele össze.

2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatuk, nem kellene belerondítanod. Ha rossz a kapcsolatuk, akkor is megvárnám, amíg szakítanak.
2012. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos én nagyon-nagyon jóba lettem egy nagyon jó csajszival :)


Irtóra bírtuk egymást,nagyon szerettük egymást mint barát de aztán átalakult szerelemmé mindkettőnk részéről :))

Nagyon sokat nevetgéltünk,stb ... :(


De 3 hónap járás után benne elmúltak a szerelmi érzések,újra azt érezte,hogy nagyon jó barátként éljünk de bennem nem múltak ki a dolgok... :((


Ő összejött egy másik fiúval amit én nem tudok elfogadni,feldolgozni :(


És ,hogy ne őrüljek meg megbeszéltem vele,hogy nem fogom keresni egy jó pár hónapig amíg kiszeretek belőle


2 hónap telt el de én nem tudok kiszeretni belőle és kell nekem ez a lány :((


És a barátságunk is kifújt,már nem olyan mint régen :((


És nagyon sajnálom,hogy elvesztettem egy ennyire jó lány barátot de ha találkoznánk sokszor akkor sohasem tudnék kiszeretni belőle és nézni ahogy más fiúval jár az irtó fájdalmas a szívemnek :(((((((((


21/F

2012. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha parkapcsolata, de azert veled randizik, akkor szerintem ez tobb, mint baratsag. Honnan veszed, hogy szakitani fog a parjaval? Mondta? ha fontos neked, mint ember, akkor tartsd vele a kapcsolatot, de ne SZAMTASbol, azert mert barmifele terveid vannak vele. Pusztan azert, mert kedveled, szeretsz vele lenni, erdekel, hogy mi van vele. Szoval szeretetbol. Arrol meg persze fogalmad sem lehet, hogyha esetleg szakitana, akkor utana pont teged valsztana. Szoval szerintem elvezd a tarsasagat de ne varj semmit. Hagyd az eletet alakulni mgatol!
2013. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!