Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond ha még sose voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond ha még sose voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

valóságban nem érdekel a szex, barátnő meg ilyesmi, vagyis nem teszek érte semmit. beszélgetni beszélgetek bárkivel simán. de ha nálam próbálkozik egy lány, mindent megteszek hogy megtartsam ha bejön. amikor elgondolkozok a dolgokon, úgy érzem nagyon jó férj leszek, és jó leszek minden téren. meg valahogy amikor meglátok valami párt, mindig mást képzelek.

egyébként magamat normálisnak titulálom.

van még olyan aki hasonló?

22f


2012. jan. 14. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond.
2012. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kocka vagy.
2012. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zseni001 ***** válasza:
Szerinted gond?
2012. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok kocka, sosem játszom a gépen, inkább olvasok, meg beszélgetek távoli haverokkal.
2012. jan. 14. 00:22
 5/12 A kérdező kommentje:
igazából magammal is meg vagyok elégedve, de még sincs önbizalmam, kb 0, lehet ez a gond.
2012. jan. 14. 00:23
 6/12 anonim ***** válasza:
hogy van a kettő egyszerre? Nincs önbizalmad de meg vagy elégedve magaddal... szerintem ha nincs önbizalmad az gáz, úgyhogy mégse vagy megelégedve... nem?
2012. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te hogy érzed, gond? Ha neked nem az, akkor lehet csak még nem volt rá szükséged.
2012. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zseni001 ***** válasza:
az önbizalomhiánynak miköze ahhoz, hogy voltál-e már szerelmes?
2012. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zseni001 ***** válasza:
Nem gond, evvel sincs még gondod, mint a legtöbb embernek, örülj neki azt mondom.
2012. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 6


hát pont úgy hogy nincs önbizalmam, de szerintem jól nézek ki amikor tükörben látom magam. nem tudnék mit javítani magamon, max egy kis izom jöhetne.



és igen, teljesen jól vagyok így, szerintem nem gond. kérdés az, hogyha így gondolom örökre, akkor agglegény maradok?

2012. jan. 14. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!