Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 172 cm? Lányok ez alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm? Lányok ez alacsony, mi szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Magasságra gondolok :(
2012. febr. 19. 16:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
én 165 vagyok szóval nekem megfelelne..:D
2012. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

hagyad már... legtöbb lány.. 190 cm-est akar... 20 cm-es f@asszal... közben ezek a lányok meg nagy nullák, BESŐLEG és KÜLSŐLEG is... 21/f vok. és eddig már 2 lánnyal voltam akik nálam kb fél fejjel magasabbak voltak... és nem volt gáz am én is 172 vok...

mindig rinyálnak jajj 190 cm-es fiúk jujj... nem tudom...

én inkább vok 172 cm-es de legalább tetszem a lányoknak!!!:) szvl fel a fejjel

2012. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Üdv a clubban sorstárs. Tudod a szokásos szlogen "nekünk 180 cm-től férfi a férfi".. Hát ez van ezt kell szeretni. Én már lepottyantom őket nagy ívből.. Rengeteg megalázást kaptam emiatt a magasságom és magassarkú mániájuk miatt. hidd el nem érnek annyit, hogy ezen gyötrődj. Hogy te miért lettél csak ennyi, ezt nem tudhatom, én sajna egy baleset miatt nem nőttem tovább(ekkora voltam 14 évesen is, amikor történt a baleset).


Tanulj, sportolj és az életed jobb lesz. Látom 20 éves vagy akkor még egy hajszálnyi remény van arra, hogy dobj néhány cm-t a magasságodon, elvileg 23 éves korban lesz végleges a magasság. Hajrá

2012. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Jah le lehet pontozni bátran a klaviatúra mögül ribikéim :)
2012. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 mus musculus ***** válasza:
63%

Úristen, mekkora szégyentelen, semmirevaló ribanc vagyok, amiért farok nélkül mertem születni... jesszusom, menten el is ásom magam...

Kérdező, jó az a 172, nekem legalábbis tökély, sőt még talán magas is egy kicsit. Ne törődj a felszínes csajokkal, nem éri meg.

2012. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nem vagy alacsony, 172 cm pont jó :)
2012. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem alacsony, de mégis 180+ fölötti csávókat látni inkább csajokkal :/ szal mégis alacsony lehet :(
2012. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát, én is ennyi vagyok, csak lány. Nem valami magas, de ez nem baj, csak ne akarj túl magas lányt.
2012. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!