Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol határozott, céltudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol határozott, céltudatos, önbizalomteljes vagyok, kivéve a nők terén. Hogyan kéne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Annyit meg azert tudok, hogy kinek jovok be es kinek nem. A jeleket meg a kutya is eszreveszi. Es ugyan az nemtom mennyire jo, de ha belenezek a csaj szemebe, mar latom hogy tetszem-e neki vagy nem. Meg hogy akar-e smarolni stb. Van egy kis barati korom es innen onnan visszahallom hogy bejovok annak a bizonyos csajnak.

Csak az van hogy hiaba tudom biztosra hogy bejovok vkinek, meg hogy kettyentene velem.

En egy nagy fäsz vagyok, es keptelen vagyok egy lepest is tenni. Olyan vagyok ilyenkor mint egy kuka.


Ami azt illeti ez egy uj dolog lenne szamomra, es felek tole nyilvan. Ezert van ez. Kiskoromban 5-6evesen gondolkodas nelkul megtettem amit akartam mert semmitol sem feltem. De azota anyamek belemneveltek azt hogy: nem, nem szabad! ne csinald mert rosszul jarsz. stbstb. es ez azota bennem van. hogy az uj dolgokba nem szabad egyedul belevagni, mert az rossz dolog. Pozitiv kritika a fontos, de mar keso. Ez utobbiert amit irtam, van ilyen sok egyedulallo, onbizalomhianyos pasi manapsag. de csaj is :)


2012. febr. 19. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség próbálj ki bátran új dolgokat mert ha nem mindig egyedül maradsz az írásmódodból következtetően már kicsit idősebb vagy:) szerintem próbálj meg ha nem is élőben akk facebookon;) beszélj meg vele talit és onnantól már sima ügy valami csendes nyugodt helyen remélem segítettem:))
2012. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egyszeru ezt mondani, ezt mar en is elkepzeltem hogy hogy kene csinalnom. facebookon profi vagyok, ott gond nelkul megnevettek barmilyen csajt, ugy hogy szakad a rohogestol. de eloben nem tudok megnyilni ilyen konnyen, nem tudnam pl megfogni a kezet, megolelni, meg barmit csinalni vele egybol, akkor sem ha tudom hogy bejovok neki. es hogy miert van ez? talan ha 4-5ora hosszan keresztul egy legterben vagyok vele, es ott van korulottem, akkor ra tudnam magam venni, de hat ugye szereik a csajok ha egy pasi hatarozott.

amugy milyen idos? 22 vagyok csak, meg azert fiatal :) de ugy erzem mar lemaradtam a csajok teren, es nem tudnak ugy lenni egy akar fiatalabb vagy idosebb csajjal, nincs mar olyan aki azt ertekeli hogy ilyen idosen meg nem kurtam. plane sokan azthiszik h meleg vagyok, mivel nemnezek ki rosszul sem. egyszeruen fosok a lanyoktol:D

2012. febr. 20. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:

idegen csajjal próbálkozz,ne a haveri körből.

úgy ha elb@szol valamit,vagy bénázol,nem fogja tudni másnap 50 ismerősöd,tehát nincs veszíteni valód ilyen módon.

és elnézhetnél ku-vához is néha,hogy legyen gyakorlati tapasztalatod is és hogy ne legyél lámpalázas.

2012. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem anyádék neveltek! :-)


Járjál el olyan helyekre, ahol vannak lányok. Megszokod a társaságukat. Tánc közben pedig már meg is fogtad a kezét.

2012. febr. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!