Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz azokkal az emberekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz azokkal az emberekkel, akinek az életéből kimaradt a "kamasz koruk legszebb nyara"?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon zárkózott voltam, nem nagyon voltak barátaim, és ezért kimaradt az életemből az az időszak, amikor a velem egykorú kamaszok együtt bandáztak, minden hülyeségben benne voltak, az első nagy szerelmek, együtt járások idején, amikor egész nyáron egymást érték a bulik, meg mindenféle események. És sajnos ez a mai napig hiányzik. Arra lennék kíváncsi, hogy be lehet-e pótolni valahogy, vagy ha nem, akkor mi lesz később az ilyen sorsú emberekkel, mert eléggé magam alatt vagyok emiatt már évek óta, és a tanulásra sem tudok úgy koncentrálni mint régen. El fog majd múlni ez a vágy, hogy hiányzik, vagy életem végéig szenvedni fogok ettől? 25/f
2011. szept. 12. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pótold be ha hiányzik, sosem késő

én is ilyen vagyok.

2011. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom....
2011. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, most már legalább tudom, hogy nem csak én vagyok így. :S
2011. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élj úgy ahogy az boldoggá tesz.
2011. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Sorsodnak magad vagy a kovácsa. Ha ez hiányzik az életedből, akkor úgy is meg fogod találni a módját h bepótold. Az pedig h mi lesz veled később, nem a hasonló sorsú emberektől függ, mert minden a te döntéseiden alapszik. 18 éves koromig én is bezárkóztam egy családi tragédia miatt, olyannyira h egy szót sem lehetett kihúzni belőlem. Azt mondtam, hogy elég és változtattam. Elköltöztem egy másik városba, h magamra legyek utalva és önállóan akarjak kimászni a gödörből. Soha sem késő kijönni az ilyen állapotból. Ha valamit hiányolsz az életedből valósítsd meg,talán önmagad is jobban megismered ez által.
2011. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágyat érzel erre, akkor miért nem csinálod?
2011. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En most potolom.
2011. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És mennyi idős vagy? Hogy pótolod? Mert nekem nem nagyon van társaságom hozzá.
2011. szept. 12. 23:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"mi lesz később az ilyen sorsú emberekkel..."

meghalnak.

2011. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
jah, detto, csak nincs kikkel elmenni, meg ha lenne is, az ismerősi köröm valószínűleg megszólna érte, éshát, mégis melletük kell még leélnem mittudoménhány évet, amég nem gyűlik ösze a zseton saját házra...
2011. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!