Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem merek kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem merek kezdeményezni a lányoknál akkor soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Ez nálam már ilyen fóbiává alakult, mint pl. a pókoktól való félelem, csak én a visszautasítástól félek, volt régebben, hogy kezdeményeztem és mindig elutasítottak, aztán ettől rossz pasinak éreztem magam, egy lúzernek, rondának, csődtömegnek, megalázottnak, elegem lett a "legyünk csak barátokból" meg a "nem vagy az esetem" ből, szerintem az egy kellemetlen és megalázó szituáció ha mondjuk suliban vagy utcán, szórakozóhelyen odamegyek egy nekem tetsző lányhoz aki a barátnőivel van és akkor elutasít, és kinevetnek, hogy ilyen fejjel vagy stb. honnan vettem a bátorságot, hogy bepróbálkozzak.Könyörgöm, a nők hangoztatják, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, ha meg odamegyek akkor jön, hogy hogy nézel ki meg milyen duma, akkor jöjjenek ők, kíváncsi vagyok milyen dumával jönnének.

Ezt a megalázó szitut meg csak úgy lehet elkerülni ha nem kezdeményezek, akkor meg ugye barátnő sincs, és lehetek én akár milyen jó ember, diplomával, állással udvariasan, nem történik semmi.Nekem ahhoz nincs kedvem, hogytöbb száz nőt leszólítgassak aki tetszik nekem, mire lesz egy aki nem utasít el élből vagy akinek nincs pasija és akkor lehet, hogy ő meg megcsal mert talál jobbat.

Mi a megoldás?Hogyan szerezhetnék barátnőt anélkül, hogy visszautasítana valaki és megalázna valaki?


2012. febr. 20. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott van a válasz!
2012. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem merek kezdeményezni a lányoknál akkor soha nem lesz barátnőm?


?= ! :(

2012. febr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kezdeményezés nélkül is adódhat lehetőség - egyenjogúság van, ugye - mondjuk 10-14 év múlva.


Ki akarod ezt várni?


Az állatvilágban is ugyanígy megy, csak ott még a többi hím jól meg is agyalhat, ha az útjukba állsz.


Ha szeretnél barátnőt, akkor kezdeményezz - de lehet okosan:

Először csak szemezni vele - majd akkor megközelíteni, mikor egyedül van. Barátnők előtt nagy a kísértés egy alapos leégetésre.

Utána sem azt kell kérdezni, hogy járna-e veled - hanem csak hívd el valahova.

2012. febr. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem kezdeményezés nélkül is volt már barátnőm. De a legjobb érzés, mikor hónapok után értem célba.

Meg kell tanulnod ismerkedni. Nekem még sosem mondtak olyanokat, mint neked.

2012. febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lila nyuszi ***** válasza:
Vagy kifogsz egy olyan nőt aki az orrodnál fogva irányít....
2012. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem se mondtak még ilyeneket. Max. megszólítod és elfordul, na és???


Odamentél, beszéltél vele, szereztél egy tapasztalatot. Minél több tapasztalatod van, annál könnyebben fog menni a dolog. Azok az ismerőseim, akik igazán sikeresek az ismerkedés terén, szó szerint több ezer vagy akár több tízezer nővel beszélgettek már szórakozóhelyen, utcán vagy bárhol. Ez a tapasztalat.

2012. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találj magadnak valami ÉRTELMES elfoglaltságot. Ha valaki akar valamit úgyis az utadba kerül így vagy úgy, a sok idiótára meg tegyél magasról. Nincs az sehol előírva hogy meg kell megad aláznod a nők előtt, smmivel sem különbek nálad. Ha meg nem lesz később sem akkor olyan a karmád és kész. Nem kell ezen feleslegesen görcsölni, hisz nem ez az egyetlen élezcél létezik, bármennyire is próbálja mindenki ezt sugallni.

34 ffi

2012. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen jó, hogy aki nem merr kedvezményezni annak volna kinek, nekem meg akinek nincs ilyen problémám nincs olyan nő köreimben aki tetszenne nekem...

Na és hogy ne legyen off megpróbálok segíteni :P


Szóval... az élet olyan, hogy a saját hibáinkból tanulunk. A kisgyereknek is hiába mondod, hogy ne nyúljon a forró láboshoz, amíg meg nem tapasztalja addig amúgy sem érti meg. Ha egy kisgyerek járni akar, először többször fenékre esik, de nem mondja azt, hogy "na ez nekem nem megy, hagyjuk béna vagyok én hozzá" hanem próbálkozik újra és újra.


Szóval mindig is benne van a pakliban, hogy elutasít, nem tetszel neki stb. DE! Ugyanúgy benne van az is a pakliba, hogy igen.

Az egész titka, az önbizalom. De ha az neked "nincs" azaz van, csak már sikeresen magadba beszélted, hogy nincs. Menj oda az egyik szülődhöz, kérdezd meg mit csinál.

Na, tehát pontosan annyira természetes mint amikor egy lányhoz kell odamenni. Nem harap, nem üt le, nem vág tökön stb. Tehát te önmagadnak okozol szorongást azáltal, hogy GONDOLKOZOL. NE érts félre, nem azt mondom, hogy ne gondolkodj, csak, hogy mértékkel tedd ezt. Mikor odamész s megkérdezed anyud, mi lesz a kaja, sokat gondolkodol? Érzed, hogy éhez vagy s mész megkérded, ennyi. Nem habozol, hogy na vajon mit fog szólni, vajon elküld e valahova stb. Tehát próbáld meg "betenni egy képzeletbeli dobozba" azt a felesleges szorongást, amit magadnak generálsz (ezt a szorongást csak akkor tudod végleg legyőzni, ha rájösz miből ered) és spontán tegyél lépéseket.


Segítek - A lányokkal kapcsolatos szorongás kialakulhat sok csalódás, kevés élettapasztalat, rossz gyermekkor stb.

itt olvashatsz a szorongásról :)

[link]


Remélem segítettem, ha van kérdésed írhatsz pm-et.

16/f

2012. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezt bebuktam, nem lehet barátnőm:(
2012. febr. 20. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Így is lehet, de ha megembereled magad, akkor "kicsit" nagyobb esély van rá.
2012. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!