Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szórakozó helyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szórakozó helyeken milyen lányoknál szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van esélye azoknak is akik nem úgy néznek ki mint egy szolis party liba és nem minben és kivágott felsőben vannak, hanem ízlésesen felöltözve?
2012. febr. 3. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ritan járok szórakozni és semilyen típusú Növel nem ismerkedem, mert inni megyek és kitombolni magam.
2012. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
ha szép az arca,és tetszik az összkép!
2012. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A pultoscsajnál piaügyben (Y)
2012. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ízlésesen. Kiskosztümben szoktál menni?
2012. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem csadorban.. amúgy mondjuk egy lazább csinosabb felső vagy egy ing csőnadrággal és nem kivágott miniruha vagy latex leggings..
2012. febr. 3. 23:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát én pl elég nem mozgom ott otthonosan ezért ha ülni látok lányt az okot ad a kezdeményezésre.Persze ált. kiderül hogy olyan mint a többi ..:D
2012. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Semmilyeneknél, mert gyáva vagyok
2012. febr. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Semmilyeneknél, mert tudom h egy lánynak se tetszem.
2012. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A szolis party libákhoz eleve oda se megyek, mert azoknál nincs esélyem, amit annyira nem is bánok. Egy szolidabban öltözködő lány a sok bulipixa között igazán feltűnő és felkelti a reményt, hogy más, értelmesebb, nem egy buta, alpári csaj, akinek az az első szava, hogy "haggyyámáá', van barááátom és megüt, ha meglátja, hogy fel akarsz szedni..."


szóval minél értelmesebb a külseje, annál bátrabb vagyok a kezdeményezésben

persze ez is vezethet csalódáshoz, ha a külső ne olyan, mint a belső

És fontos, hogy ha ránézek, akkor rám mosolyogjon és szemezni tudjunk, bátorítson a tekintetével.

2012. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van esélyed igen, csak jól nézd meg kit választasz.
2012. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!