Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb úgy 16 napja voltam együtt a barátommal az ovuláció környékén. Elméletileg 28-30 nap míg megjön a 28 nap szombat lett volna a 30 meg ma de nem jött meg. Néha szúrkál az oldalam és fáj a derekam de nem igazán úgy mint amikor megjön. a melleim is feszülnek de nem vészes. Viszont pár napja hányingerem van hányni viszont nem hánytam. Egész nap levert voltam most is megnéztem a hőmérsékletem 37,3 volt reggel nem néztem. Menzi elött is nagyobb a hő vagy lehet hogy terhes vagyok,
2012. febr. 20. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Védekeztetek valamilyen módon? Ha nem, akkor nagyon esélyes.
2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A terhes nőknek általában magasabb a testhőmérsékletük.

Vegyél egy terhességi tesztet,majd irány a doki.

2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyi pénzem lenne, ahányszor láttam már ezt a kérdést... Miért hiszi azt mindenki, hogy a GYK házipatika vagy virtuális terhességi teszt??? Nem az...
2012. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az oldal neve:GYAKORI KÉRDÉSEK!!!!

Ha nem tetszik,minek olvasod?

2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor én is terhes lennék, csak kár, hogy hónapok óta nem keféltem. Vegyél tesztet.
2012. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk csak megszakítással
2012. febr. 20. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
nem az én kommentemre kellene válaszolnod, illetve a rövidítésre, te idióta, hanem arra, amit kérdeztek, a másik idiótának :D
2012. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
A megszakítás nem védekezés!!!!!! Itt az ékes példa. Igen vsz terhes vagy. Gratulálok
2012. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a megszakítás nem védekezés.. 16 nap alatt még biztos nem a terhesség miatt van hányingered, viszont egy teszt már egészen biztosan meg tudná mutatni neked, hogy terhes vagy-e.
2012. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem van miért aggódnod. Hány évesek vagytok? Nagy baj lenne, ha jönne a baba?
2012. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!