Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes leszek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes leszek vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal együtt voltunk kb. 2 percig védelem nélkül(igen tudom, h nem szabad stb.).. ő a közelében sem volt semminek... nekem viszont orgazmusom volt.. és most nagyon félek, h teherbe estem..

azért izgulok leginkább,mert már két hónapja 3 hetente jön meg a menstruációm... és most nem tudom mikor van pontosan ovulációm :(

Már most nagyon ideges vagyok miatta :( hány nap után vegyek tesztet? vagy várjam meg míg megjön? 2-3-a környékén kell elvileg mert a feb. 29 napos :(


Csak normális válaszokat kérek... szerintetek teherbe eshettem, mennyi esélyt láttok rá?

24/L


2012. febr. 16. 23:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ha a közelében sem volt a barátod semminek akkor nem lehetsz terhes, attól hogy neked orgazmusod volt nem esel teherbe. Ha 3 hetente jön meg akkor számolj 3 hetes ciklusokkal. Elméletileg a teszt 14 nap után működik, ha addig nem jön meg én vennék egyet. De szinte kizárt szerintem, hogy terhes legyél.
2012. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Pedig kényszerem van a nem normális válaszra. Undorító lenne tőlem. Úgy hogy hagyom.

Remélem nem leszel az. Bármennyire van kényszerem, hogy húzzam az agyad stb.stb.. kívánom, hogy ne legyen gyereked most.

2012. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

A volt párom is mindig ezen agyalt és folyton terhességi teszteket vetetett velem, aztán sosem lett az.

Lassan ott tartottunk, hogy annyit költöttünk tesztekre, mintha babánk lett volna.

2012. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

most először volt ilyen azért vagyok ilyen ideges :(

nem is lennék ilyen ideges, ha nem lett volna orgazmusom... és ugye a perisztaltikus mozgások segítik a kis hímivarsejteket bejutni:/

utolsó válaszoló, jópofa vagy, megmosolyogtattál ((:

2012. febr. 16. 23:48
 5/39 anonim ***** válasza:
Mosolyogj és menj aludni:) Utána jobb lesz a kedved!
2012. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Szép álmokat, álmodj a szerelmedről!
2012. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

"ő a közelében sem volt semminek... "


"nem is lennék ilyen ideges, ha nem lett volna orgazmusom... és ugye a perisztaltikus mozgások segítik a kis hímivarsejteket bejutni:/ "


Most akkor mi volt???? Mert a kettő kizárja egymást, vagy benned volt és akkor tök mindegy hogy volt-e orgazmusod vagy sem, vagy nem volt benned, és akkor akárhány orgazmusod lehetett...

2012. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Mostanra már több ezer ilyen kaliberű kérdést olvastam itt, de még mindig nem tudom elhinni, hogy ilyen emberek élnek körülöttem ... :-(
2012. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Előzőnek: épp valamelyik nap gondolkodtam azon, hogy amikor én voltam fiatal, még Veres Pali bácsi válaszolt hasonló kérdésekre, és akkor is azok voltak, hogy lehetek-e terhes ha a fiú volt alul és hasonlóak. Manapság a fiataloknak szuperinteligens okostelefonjuk van, amire két gombnyomással töltenek le mindenféle szuper kis programot, de valójában nem lettek okosabbak a 20-30 évvel ezelőtti fiataloknál. Úgy látszik a biológiaoktatással még mindig gond van az iskolában..
2012. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

szerintem elég érthetően elmagyaráztam a dolgokat.. bennem volt kb. 2 percet és ő nem volt orgazmus közeli állapotban én viszont elélveztem... és ha egy nőnek orgazmusa van akkor sokkal nagyobb eséllyel esik teherbe, mert a hüvelyben létre jövő perisztaltikus mozgások elő segítik a spermák hamarabbi bejutását... nem élvezett belém, mert nem volt a közelében a dolognak, de az előváladék tartalmazhat spermát...

Nem kell hülyének nézni... tudom, h mi mivel jár 24 éves vagyok eddig ezzel nem volt problémám soha..

most az egyszer teszek fel itt ilyen kérdést, kis megnyugtatás miatt, mert nem tudom melyik napra esik az ovulációm és aggódom.. erre itt ledegradáltok.. :(

többieknek nagyon köszönöm, azért most kicsit megnyugodtam :(

2012. febr. 17. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!